Чому восени потрібно їсти більше м’яса

Галка рекомендує: чому восени потрібно їсти більше м’яса

В повітрі активізуються мікроби, які викликають запалення. Щоб захиститися від застуди треба їсти яловичину, так як вона містить білки, залізо, цинк і селен, які допомагають організму справитися з хворобами, пише zdorovia, пишуть Версії з посиланням на Галку.

М’ясо рогатої худоби корисно вживати з квашеною капустою, тому що рослина багата на вітамін C. Аскорбінова кислота з цибулею або часником зміцнюють імунітет. Восени через дефіцит вітамінів захисні функції організму слабшають. Та ще й бактерії проявляють агресію, чіпляючись до кожного зустрічного. Тому організм потребує зовнішньої підтримки, чому і рекомендується яловичина з капустою. Імунітет зміцнюється завдяки продуктам харчування, і тоді застуда не звалилася з ніг. Людина рятується від хвороби і не відчуває нездужання.
Яловичина з квашеною капустою і цибулею виступають профілактичним засобом від хвороби. Однак це не означає, що при прийомі м’яса з рослиною допускається бігати босоніж по калюжах під дощем. Якщо не дотримуватися правил обережності, то яловичина не врятує від застуди. У холодну пору року варто уникати місць масового скупчення людей, оскільки бактерії передаються від однієї людини до іншої зі швидкістю кульової блискавки.

Восени лікарі радять одягатися тепліше, особливо в вітряну і похмуру погоду. У раціон варто включити овочі і фрукти. Користь нададуть яблука і ягоди через високий вміст вітамін. При нездужанні довше чотирьох днів рекомендується звернутися до лікаря. Зміцнюють імунітет і гриби. Підійдуть грузді і лисички. Однак з грибами краще тримати вухо гостро, оскільки вони важкі для шлунка.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Чому восени потрібно їсти більше м’яса appeared first on Версії | новини та розслідування.

Восени через похолодання і дощі зростає ризик захворіти.

The post Чому восени потрібно їсти більше м’яса appeared first on Версії | новини та розслідування.