Чоловіка застрелили, дружину задушили: у будинку знайшли трупи подружжя

Чоловіка застрелили, дружину задушили: у будинку знайшли трупи подружжя.

Трагедія сталася у цьому бидинку

В одному із сіл Запорізької області виявили тіла подружжя в їхньому будинку. У чоловіка була вогнепальна рана голови, а в жінки на шиї – сліди від удушення.

Про це OBOZREVATEL стало відомо з власних джерел.

Начальник прес-служби ГУНП в Запорізькій області Катерина Людвік підтвердила нашим журналістам загибель двох осіб, проте подробиці не повідомила.

“Злочин трапився в одному із сіл Запорізької області. Працюють слідчі, розшук, тому поки не можемо нічого коментувати”, – розповіла вона.

За даними сайту Z-city, тіла пенсіонерів знайшли родичі, які занепокоїлися, що їх рідні не відповідали на телефонні дзвінки. Прибувши в село, люди виявили застреленого господаря будинку.

Господині ніде не було. Співробітники поліції згодом виявили її бездиханне тіло в сараї. Версія з місцевих джерел: жінку задушили і спробували заховати труп.

За даними ЗМІ, людей могли вбити через будинок.

Чоловіка застрелили, дружину задушили: у будинку знайшли трупи подружжя. В одному із сіл Запорізької області виявили тіла подружжя в їхньому будинку. У чоловіка була вогнепальна рана голови, а в жінки на шиї – сліди від удушення. Про це OBOZREVATEL стало відомо з власних джерел. Начальник прес-служби ГУНП в Запорізькій області Катерина Людвік підтвердила нашим журналістам загибель двох осіб, проте подробиці не повідомила. “Злочин трапився в одному із сіл Запорізької області. Працюють слідчі, розшук, тому поки не можемо нічого коментувати”, – розповіла вона. За даними сайту Z-city, тіла пенсіонерів знайшли родичі, які занепокоїлися, що їх рідні не відповідали на телефонні дзвінки. Прибувши в село, люди виявили застреленого господаря будинку. Господині ніде не було. Співробітники поліції згодом виявили її бездиханне тіло в