Чоловік, який систематично обкрадав церкви, відсидить 6 років за ґратами

Прокуратура довела в суді вину зловмисника, який обкрадав церкви. Майже 6 років він проведе за ґратами.

Долинський відділ Калуської місцевої прокуратури підтримав публічне обвинувачення щодо мешканця Рожнятівського району, який упродовж тривалого часу таємно викрадав майно та грошові кошти із приміщень церков та органів місцевого самоврядування на території Івано-Франківської області.

Прокурор повністю довів вину обвинуваченого. Вироком суду його визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (“Крадіжка”) КК України, та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років і 6 місяців.

Прокуратура довела в суді вину зловмисника, який обкрадав церкви. Майже 6 років він проведе за ґратами. Долинський відділ Калуської місцевої прокуратури підтримав публічне обвинувачення щодо мешканця Рожнятівського району, який упродовж тривалого часу таємно викрадав майно та грошові кошти із приміщень церков та органів місцевого самоврядування на території Івано-Франківської області. Прокурор повністю довів вину обвинуваченого. Вироком суду його визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (“Крадіжка”) КК України, та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років і 6 місяців.