Чоловік після сварки цинічно забив до смерті дружину та застрелився з рушниці (фото)

Чоловік після сварки цинічно забив до смерті дружину та застрелився з рушниці 

8 серпня, у місті Коростені на Житомирщині чоловік після сварки забив до смерті дружину, а потім застрелився з рушниці.

8 серпня ввечері до Коростенського відділу поліції надійшло повідомлення про самогубство 32-річного чоловіка. Його тіло на березі річки у Коростені знайшов батько. Під час огляду поліцейські зафіксували у загиблого вогнепальне поранення голови. Призначено судово-медичну експертизу, повідомили у відділі комунікацій поліції Житомирської області.

Зброю, з якої було вчинено постріл, знайшли поряд із загиблим. Це – мисливська рушниця, зареєстрована на загиблого.

Також вдома у цього чоловіка поліцейські знайшли тіло його дружини з ознаками насильницької смерті.

Попередньо, смерть 28-річної жінки настала у результаті отриманих травм.

Точну причину сварки наразі ніхто не знає.Правоохоронці припускають, що між подружжям уночі з 7 на 8 серпня виникла суперечка, у ході якої чоловік забив дружину до смерті. Згодом він намагався приховати скоєне, а коли зрозумів, що це неможливо, вчинив самогубство.

Подружжя виховувало двох синів, нині діти перебувають під опікою рідних. Вже відомо, що родина не вважалася неблагополучною і мала середній достаток. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Триває встановлення усіх обставин.

 

Чоловік після сварки цинічно забив до смерті дружину та застрелився з рушниці  8 серпня, у місті Коростені на Житомирщині чоловік після сварки забив до смерті дружину, а потім застрелився з рушниці. 8 серпня ввечері до Коростенського відділу поліції надійшло повідомлення про самогубство 32-річного чоловіка. Його тіло на березі річки у Коростені знайшов батько. Під час огляду поліцейські зафіксували у загиблого вогнепальне поранення голови. Призначено судово-медичну експертизу, повідомили у відділі комунікацій поліції Житомирської області. Зброю, з якої було вчинено постріл, знайшли поряд із загиблим. Це – мисливська рушниця, зареєстрована на загиблого. Також вдома у цього чоловіка поліцейські знайшли тіло його дружини з ознаками насильницької смерті. Попередньо, смерть 28-річної жінки настала у результаті отриманих травм. Точну причину сварки наразі ніхто не знає.Правоохоронці