Червонокнижних орланів, яких експлуатували в Яремче горе-підприємці, вилучили

Жорстоке поводження з червонокнижними птахами днями зафіксували у Яремче.

Свою історію у мережі розповів турист Yuriy Barabash. За словами чоловіка, він приїхав на відпочинок у місто з двома дітьми та дружиною. А 11 червня сім’я ходила на сувенірний ринок, що біля водоспаду, та потрапила у дуже неприємну ситуацію, пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо.

Біля входу до ринку, туристи зустрілися з організованою групою молодиків, котрі добровільно-примусово посадили птаха на руку дитини, а потім почали вимагати у батьків 300 гривень за фото.

Історія набула розголосу у ЗМІ та соцмережах і вже сьогодні птахів вилучили та відправлять на реабілітацію.

“ДЕІ та поліція вилучили у фотографа в Яремче, та передали нам дорослого самця орлана-білохвоста. Обстежуємо, лікуємо та прилаштовуємо птаха у реабілітаційний центр для хижаків”,- повідомили на сторінці Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Жорстоке поводження з червонокнижними птахами днями зафіксували у Яремче. Свою історію у мережі розповів турист Yuriy Barabash. За словами чоловіка, він приїхав на відпочинок у місто з двома дітьми та дружиною. А 11 червня сім’я ходила на сувенірний ринок, що біля водоспаду, та потрапила у дуже неприємну ситуацію, пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо. Біля входу […]