Через оновлення Chrome OS стало неможливо користуватися пристроями

Видання Gizchina повідомило про те, що свіже оновлення Chrome OS принесло для користувачів одну велику проблему – вони не можуть скористатися своїми пристроями.

Так, згідно з опублікованими даними, після завантаження версії Chrome OS 91.0.4472.165 у користувачів пропала можливість заходити в свої профілі. Після того, як звістка про критичний баг в новій прошивці дійшла і до представників Google, вони визнали, що проблема має місце бути, після чого видалили файли оновлення з серверів. На даний момент в компанії зосереджені на реалізації нової збірки, яка змогла б усунути з’явився баг.

У той же час, які зіткнулися з цією проблемою користувачам не розповіли, як повернути загублений доступ. У мережі повідомили про два можливі варіанти вирішення проблеми. Один з них передбачає втрату всіх збережених даних – мова про перевстановлення операційної системи. Для другого ж потрібно повернутися до попередньої версії Chrome OS, що зробити, на жаль, це не є у кожного користувача.

Запис Через оновлення Chrome OS стало неможливо користуватися пристроями спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Видання Gizchina повідомило про те, що свіже оновлення Chrome OS принесло для користувачів одну велику проблему – вони не можуть скористатися своїми пристроями. Так, згідно з опублікованими даними, після завантаження версії Chrome OS 91.0.4472.165 у користувачів пропала можливість заходити в свої профілі. Після того, як звістка про критичний баг в новій прошивці дійшла і до […]

Запис Через оновлення Chrome OS стало неможливо користуватися пристроями спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.