Через негоду на Прикарпатті дерева впали на дорогу – допомогли рятувальники

Вчора, 11 червня, на Прикарпатті знадобилася допомога рятувальників.

Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

О 16.43 годині в Галицькому районі в селі Насташине надзвичайники розрізали два дерева, які впали на проїжджу частину автодороги Н-09 сполученням Мукачево-Львів. Через це було повністю перекрито рух транспортних засобів.

Впали дерева і в Городенківському районі в селі Олієво-Королівка.  Воно впало на проїжджу частину автодороги Р-20 сполученням Снятин- Тязів та перекрило рух транспортним засобам.

До теми: В Івано-Франківську дерево впало на гараж

Фото-ілюстративне

The post Через негоду на Прикарпатті дерева впали на дорогу – допомогли рятувальники appeared first on Галицький Кореспондент.

Вчора, 11 червня, на Прикарпатті знадобилася допомога рятувальників. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА. О 16.43 годині в Галицькому районі в селі Насташине надзвичайники розрізали два дерева, які впали на проїжджу частину автодороги Н-09 сполученням Мукачево-Львів. Через це було повністю перекрито рух транспортних засобів. Впали дерева і в Городенківському районі в

The post Через негоду на Прикарпатті дерева впали на дорогу – допомогли рятувальники appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: