Через дебати на «Олімпійському» скасували екскурсії

Через дебати, які мають відбутися сьогодні, 14 квітня, у Києві на НСК «Олімпійський» скасували екскурсії.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сторінку у “Фейсбуці” НСК “Олімпійський”.

Зокрема, 13 квітня 2019 року екскурсії головною спортивною та культурною ареною України – НСК «Олімпійський» відбувались лише об 11:00 та 13:00. 14 квітня екскурсійні тури скасовано. Починаючи з 15 квітня, екскурсії будуть відбуватися згідно з графіком.

Нагадаємо, Петро Порошенко чекає Володимира Зеленського на дебати на НСК “Олімпійський” 14 квітня.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський викликав на дебати Петра Порошенка. «Звертаюсь до Петра Порошенка, ви кличете мене на дебати, мріяли, що я втечу, відморожуся, — ні. Я — це не ви у 2014 році», — сказав Зеленський. Також він поставив умови Порошенку: здати кров на аналізи.

Згодом Петро Порошенко прийняв виклик Зеленського: «Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила, – відповів президент України Петро Порошенко на виклик провести дебати на стадіоні Олімпійський. – Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу».

До слова: Кандидат в президенти Володимир Зеленський хоче, щоб Юлія Тимошенко також долучилась до дебатів на стадіоні “Олімпійський”.

The post Через дебати на «Олімпійському» скасували екскурсії appeared first on Галицький Кореспондент.

Через дебати, які мають відбутися сьогодні, 14 квітня, у Києві на НСК «Олімпійський» скасували екскурсії. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сторінку у “Фейсбуці” НСК “Олімпійський”. Зокрема, 13 квітня 2019 року екскурсії головною спортивною та культурною ареною України – НСК «Олімпійський» відбувались лише об 11:00 та 13:00. 14 квітня екскурсійні тури скасовано. Починаючи з

The post Через дебати на «Олімпійському» скасували екскурсії appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: