Цьогоріч у ДТП на Прикарпатті загинула вже 71 людина

Лише за вісім місяців поточного року на автошляхах Івано-Франківщини трапилося 2687 дорожньо-транспортних пригод, із яких 545 – із постраждалими, де загинула 71 особа та травмувалися 722 людей.

Про це йшла мова на нараді у голови Івано-Франківської ОДА, передає “Галицький кореспондент”.

За участю дітей сталося 113 дорожньо-транспортних пригод, в якій загинули чотири дитини, 132 постраждали.

За словами начальника управління патрульної поліції в області Олега Костенка, Івано-Франківщина лідирує за кількістю ДТП в Україні.

Основними причинами аварій на дорогах є перевищення швидкісного режиму, порушення правил маневрування, водіння у нетверезому стані тощо.

«Ситуація з аварійністю на автошляхах області є критичною. Спостерігається негативна тенденція щодо збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод за участю дітей. Тому вкрай важливо акумулювати всі зусилля для гарантування безпеки для всіх учасників дорожнього руху, – наголосила Світлана Онищук. – Сьогодні нам потрібні не лише якісні, а й безпечні автошляхи».

Читайте також: На Калущині авто наїхало на пішохода: він в реанімації

The post Цьогоріч у ДТП на Прикарпатті загинула вже 71 людина appeared first on Галицький Кореспондент.

Лише за вісім місяців поточного року на автошляхах Івано-Франківщини трапилося 2687 дорожньо-транспортних пригод, із яких 545 – із постраждалими, де загинула 71 особа та травмувалися 722 людей. Про це йшла мова на нараді у голови Івано-Франківської ОДА, передає “Галицький кореспондент”. За участю дітей сталося 113 дорожньо-транспортних пригод, в якій загинули чотири дитини, 132 постраждали. За

The post Цьогоріч у ДТП на Прикарпатті загинула вже 71 людина appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: