Бив і морив голодом: деталі вбивства прикарпатцем матері. ВІДЕО

9 липня в Долині 53-річний син забив до смерті свою 81-річну матір.


Жінка отримала тяжкі тілесні ушкодження у вигляді набряку та стиснення головного мозку, крововиливів під оболонки головного мозку, а також закриту черепно-мозкову травму.

“Надзвичайні новини” дізналися деталі цієї шокуючої історії. Стало відомо, що син не просто бив матір, але й морив голодом.

Жінка, яка важила щонайбільше 30 кілограмів, була вся чорна від побоїв. В день трагедії син повторював: матері просто стало зле й навіть просив сусідів допомогти йому.

За що так по-чорному “віддячив” найріднішій людині й чому шанси потрапити за ґрати у чоловіка вкрай невеликі – дивіться сюжет ТУТ.

9 липня в Долині 53-річний син забив до смерті свою 81-річну матір. Жінка отримала тяжкі тілесні ушкодження у вигляді набряку та стиснення головного мозку, крововиливів під оболонки головного мозку, а також закриту черепно-мозкову травму. “Надзвичайні новини” дізналися деталі цієї шокуючої історії. Стало відомо, що син не просто бив матір, але й морив голодом. Жінка, яка важила щонайбільше 30 кілограмів, була вся чорна від побоїв. В день трагедії син повторював: матері просто стало зле й навіть просив сусідів допомогти йому. За що так по-чорному “віддячив” найріднішій людині й чому шанси потрапити за ґрати у чоловіка вкрай невеликі – дивіться сюжет ТУТ.