Брат очільника Офісу Президента Єрмака лобіював на високу державницьку посаду скандального прикарпатського екснардепа

Брат скандального очільника Офісу Президента Єрмака, лобіював на високу державницьку посаду прикарпатського екснардепа-

Він зробив це у відповідь на вчорашній брифінг очільника Офісу Президента Андрія Єрмака, у якому той почав звинувачувати Гео Лероса у численних злочинах та всіляко вигороджувати свого брата Дениса, який фактично “торгує” високими державними посадами.

Лерос надав ще один документально підтверджений доказ, із якого випливає, що прикарпатський екснардеп-перебіжчик Володимир Купчак, який у 2013 році став першим прикарпатським перебіжчиком із об’єднаної опозиції до парламентської більшості, яку тоді очолювала “Партія регіонів”, пишуть Версії з посиланням на Правду іф.

Характерно, що Володимир Купчак будував  свою кампанію на суцільних звинуваченнях решти кандидатів у «тушкуванні» та зрадництві.

Одним із основних конкурентів був депутат Івано-Франківської обласної ради, член партії «Батьківщина» Микола Зелінський. Проте, керівники об’єднної опозиції на Прикарпатті Володимир Шкварилюк і Дмитро Шлемко відмовили Зелінському у висуванні від «Батьківщини».

Микола Зелінський  повідомив у коментарі кореспондену «Бліц-Інфо», що винуватцем у тушкуванні Володимира Купчака є керівник «Фронту змін» в Івано-Франківській області Володимир Шкварилюк, який гарантував Купчака в якості єдиного кандидата.

«Підчас виборчої кампанії на кожній зустрічі з виборцями я говорив, що такі горе опозиціонери, як Володимир Купчак, дискредитують порядних людей, які працюють в об’єднаній опозиції «Батьківщина» та патріотичній «Свободі». А також опозиційний рух в цілому! На що В. Купчак відповідав погрозами та ображав своїх опонентів: «Ви всі – тушки. Ви зрадники, вас, зрадників, треба всіх розстрілювати, а якщо не розстрілювати, то бити морду». Він  так багато раз вживав слова «тушка» та зрадник, що потім не зміг цьому протистояти.

Вважаю, що винним у даній ситуації є В. Шкварилюк – бо саме він спочатку обдурив мене, а потім гарантував за Купчака, як єдиного опозиційного кандидата по Тисменицькому округу. Після чого разом почали відкрито поливати брудом, звинувачувати та боротися проти інших кандидатів на окрузі», – розповідає Микола Зелінський.

Нагадаємо, під час виборчої кампанії Володимир Купчак говорив, що тушкам і зрадникам – всенародна ганьба та треба бити по «писку».

Тепер Завдяки “новим обличчям” зі “слуг народу” старі кадри “партії регіонів” знову намагаються повернутися у теплі крісла.

“Ермак, ты п@здун!

Предоставляю факты коррупции по назначению Купчака на Энергоатом.
Посмотрите внимательно, кто его лоббировал в официальном обращении на Премьер Министра, что соответствует видео, которое я также присоединяю, где люди связанные с Денисом обсуждают как возьмут с Купчака за должность 5(похоже, что миллионов).

Кстати, есть информация, что Купчака собирается сейчас назначить вице-Президентом Энергоатома, потому что у него недостаточно профильного стажа.

Андрей Борисович пытался снизить градус ” – підписав свій пост Geo Leros

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Брат очільника Офісу Президента Єрмака лобіював на високу державницьку посаду скандального прикарпатського екснардепа appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.

Документи та відео переговорів виклав на своїй Фейсбук-сторінці народний депутат від “Слуги народу” Гео Лерос.

The post Брат очільника Офісу Президента Єрмака лобіював на високу державницьку посаду скандального прикарпатського екснардепа appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.