Білоберізька ОТГ налагоджує серйозну співпрацю з Німеччиною (фото)

А для початку в громаді відкривають безкоштовну школу німецької мови. Навчання стартує вже з листопада. Відвідувати заняття можуть всі мешканці Білоберізької громади віком від п’ятнадцяти років. Уроки проходитимуть у Білоберізькому ліцеї двічі на тиждень. Випускники курсів отримають спеціальний диплом про знання німецької мови, найкращі з учнів матимуть можливість влітку поїхати до Німеччини.

Курси проходитимуть за підтримки Франка Вишковського, героя програми «Громада на мільйон. Спеціалісти», директора готелю в Німеччині.

«Він приїхав до нас у Білоберізку і виявив бажання з нами співпрацювати. Спочатку вирішив організувати курси з німецької мови для мешканців нашої громади. Щоб люди «підтягнули» німецьку мову і могли потрапити до нього на роботу. Він укладатиме з ними контракт на 2 роки, щоб вони працювали, заробили гроші, й повернувшись, інвестували кошти в розвиток громади. Тоді інвесторами б стали самі наші мешканці, розвиваючи, для прикладу, зелений туризм», – розповів Дмитро Іванюк, голова Білоберізької ОТГ.

Співпраця з Німеччиною у форматі безкоштовного вивчення німецької не завершується. В планах вже в квітні підписати меморандум про співпрацю з німецьким університетом. Тож найкращі учні Білоберізької школи матимуть можливість здобувати вищу освіту в Німеччині.

«Програма «Громада на мільйон. Спеціалісти» недарма пройшла – вона дала добрий фундамент на довгі роки. Співпраця по завершенні проекту продовжується», – підсумував Дмитро Іванюк.

Читайте також:

Домашній затишок: в Білоберізці функціонує пришкільний інтернат

Як у високогірній Білоберізці створили ліцей? (фоторепортаж)

Місце сили: Білоберізька ОТГ запрошує туристів у похід на Писаний Камінь (фото)

Бій сміттю: Білоберізька ОТГ планує придбати мобільну сортувальну лінію 

Найвисокогірніша ОТГ України Білоберізька громада взялася за вирішення проблеми ремонту доріг 

«Місія можлива»: найвисокогірніша Білоберізька громада отримала екскаватор-навантажувач для ремонту доріг (фото, відео) 

Сон на бджолиних вуликах: в Білоберізькій ОТГ пропонують унікальну процедуру оздоровлення всього організму (відео) 

“Впливай на бюджет”: громада Білоберізької ОТГ може визначати пріоритети розподілу бюджетних коштів (фото) 

Миттєвості життя: фотограф показав мальовничі куточки найвисокогірнішої ОТГ України (фото) 

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Білоберізька ОТГ налагоджує серйозну співпрацю з Німеччиною (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.

Найвисокогірніша громада України працює над залученням міжнародних інвестицій. Тут кажуть, що з часом самі мешканці зможуть вкладати кошти в розвиток свого краю.

The post Білоберізька ОТГ налагоджує серйозну співпрацю з Німеччиною (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування.