«Big money. Принципи перших»: вийшла друком книга про мотивуючі історії успіху українських бізнесменів

«Хто не хоче, шукає причини. Хто хоче, шукає можливості – фраза мого Батька, головна фраза в моєму вихованні», –  Євген Черняк.

Вийшла друком книга Євгена Черняка під назвою «Big money. Принципи перших». Книга присвячена відомим особистостям, котрі досягли неабиякого успіху у бізнесі та готові поділитися власними історіями успіху. «Big money. Принципи перших»  – не нудне переказування біографічих відомостей про видатних бізнесменів, це живий та мотивуючий приклад, це історії, що надихають, це секрети та приховані мотивації, які допомагали героям історій вибратися на вершину успіху.

Автор книги  Евгений Черняк розповідає, що вона присвячена особистостям, котрі перебувають у постійних пошуках нових можливостей. Можливостей не лише для заробітку, але й для саморозвитку і вдосконалення. Такі люди неодмінно досягають успіху – вони стають відомими підприємцями та бізнесменами. Вони невтомно працюють, творять, генерують безліч ідей, часто, здавалося б, божевільних та нездійсненних, але не для них. Своїм завзяттям та наполегливістю вони доводять, що нездійсненного не існує, все що людський мозок може придумати – може бути втілено в життя. Таким людям, на думку автора, належатиме світ майбутнього. Майбутнього, котре вже наступило і диктує свої правила, де знання, наполегливість та віра у власні сили допоможе будь-кому досягти успіху.

Переконані, що кожен читач віднайде у цих історіях ту необхідну іскру, яка допоможе розгорітися полум’ю його індивідуальної мотивації та наснаги. Читайте, поглинайте нові ідеї та креативні думки, беріть приклад з наполегливості героїв книги та приступайте щодня, щогодини працювати над досягненням своїх цілей! Ніколи не здавайтеся, ні за яких обставин не опускайте руки, а крок за кроком ідіть до мети. І книга  «Big money. Принципи перших» допоможе вам у цьому.

У книзі ви знайдете історії успіху таких відомих бізнесменів, як Дмитро Дубілет (засновник банку без відділень, котрий має понад мільйон клієнтів), Алекс Купер (власник мережі ресторанів, що обслуговує 500 тис осіб в рік), Владислав Чечьоткін (власник найбільшого українського інтернет-магазину «Розетка»), Вячеслав Клімов (власник найбільшої української мережі експрес-доставки «Нова Пошта»), Олександр Галицький (засновник компанії Almaz Capital Partners) та багатьох інших.

Про автора:

Євген Черняк: український бізнесмен, входить до рейтингу найбагатших людей України. За даними 2013 року його статки оцінювалися у 269,2 $ млн.

 

 

The post «Big money. Принципи перших»: вийшла друком книга про мотивуючі історії успіху українських бізнесменів appeared first on Версії | новини та розслідування.

«Хто не хоче, шукає причини. Хто хоче, шукає можливості – фраза мого Батька, головна фраза в моєму вихованні», – Євген Черняк.

The post «Big money. Принципи перших»: вийшла друком книга про мотивуючі історії успіху українських бізнесменів appeared first on Версії | новини та розслідування.