Без порушень: на Прикарпатті обирають депутатів до чотирьох сільських рад

На Івано-Франківщині тривають повторні вибори депутатів до чотирьох сільських рад – Білоберізької, Зеленської, Коршівської та Підгайчиківської.

На виборчих дільницях працюють прикарпатські правоохоронці. Станом на 16-ту годину порушень на дільницях не зафіксували. Про це повідомила речниця обласної поліції Христина Максимчак, інформує “Суспільне”

Про підсумки виборів у цих чотирьох громадах та про ймовірні порушення буде відомо вранці 23-го листопада.

Нагадаємо, в оновленій Івано-Франківській обласній раді буде шість фракцій. А її головою уже втретє стане Олександр Сич.

The post Без порушень: на Прикарпатті обирають депутатів до чотирьох сільських рад appeared first on Галицький Кореспондент.

На Івано-Франківщині тривають повторні вибори депутатів до чотирьох сільських рад – Білоберізької, Зеленської, Коршівської та Підгайчиківської. На виборчих дільницях працюють прикарпатські правоохоронці. Станом на 16-ту годину порушень на дільницях не зафіксували. Про це повідомила речниця обласної поліції Христина Максимчак, інформує “Суспільне”.  Про підсумки виборів у цих чотирьох громадах та про ймовірні порушення буде відомо вранці

The post Без порушень: на Прикарпатті обирають депутатів до чотирьох сільських рад appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: