Без матері залишилося щестеро дітей: затримали 17-річного підлітка, якого підозрюють у вбивстві поштарки

19 березня, у місті Сарни Рівненської області на вулиці в непритомному стані з травмою голови знайдено мешканку одного із сіл Сарненського району – працівницю «Укрпошти», яка під час надання медичної допомоги померла.

Як повідомили у Департаменті карного розшуку, правоохоронці за гарячими слідами встановили, що злочин скоїв 17-річний місцевий мешканець. За його словами, поштарка принесла його бабусі пенсію, але тієї вдома не було. Тож він вдарив жінку по голові і забрав гроші. Каже, що хотів витратити їх на власні потреби.

Місцеве видання СарниNews.City повідомляє, що злочин стався в селі Немович. Поштарка принесла пенсію жінці, яка проживає по вулиці Кутузова. Внук пенсіонерки вдарив жінку сокирою по голові на власному подвір’ї. У неї залишилося шестеро дітей.

Підозрюваного затримали на сусідній вулиці. У нього вилучили гроші, телефон та одяг, заплямований кров’ю.

 

ЯКЩО ВИ СТАЛИ СВІДКОМ ЯКОЇСЬ ЦІКАВОЇ ПОДІЇ, ЧИ МАЄТЕ НОВИНУ І ХОЧЕТЕ, ЩОБ ПРО НЕЇ ДІЗНАЛОСЯ ЯКОМОГА БІЛЬШЕ ЛЮДЕЙ – ПОВІДОМЛЯЙТЕ НА РЕДАКЦІЙНИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ «ЗАХІДНОГО АРГУМЕНТУ» АБО У VIBER: 067-100-13-15.

 

19 березня, у місті Сарни Рівненської області на вулиці в непритомному стані з травмою голови знайдено мешканку одного із сіл Сарненського району – працівницю «Укрпошти», яка під час надання медичної допомоги померла. Як повідомили у Департаменті карного розшуку, правоохоронці за гарячими слідами встановили, що злочин скоїв 17-річний місцевий мешканець. За його словами, поштарка принесла його бабусі пенсію, але тієї вдома не було. Тож він вдарив жінку по голові і забрав гроші. Каже, що хотів витратити їх на власні потреби. Місцеве видання СарниNews.City повідомляє, що злочин стався в селі Немович. Поштарка принесла пенсію жінці, яка проживає по вулиці Кутузова. Внук пенсіонерки вдарив жінку сокирою по голові на власному подвір’ї. У неї залишилося шестеро дітей. Підозрюваного затримали на сусідній вулиці. У нього