Батько з 9 років жорстоко ґвалтував рідну доньку

У Миколаєві рідний батько з 9 років ґвалтував свою 17-річну доньку.

Про це повідомили “Надзвичайні новини”.

Потерпіла дівчина згадує, що вперше батько згвалтував її у 9 років. Тоді він дістав свій статевий орган та попросив його облизати, “наче морозиво чи цукерку”. В 13 років батько переспав з дівчинкою, переконуючи її, що усі доньки сплять зі своїми батьками. Коли дівчині виповнилось 17 років, батько накинувся на неї, коли та відмовила йому у інтимній близькості. Дівчинка вирвалась та розказала про все своїй матері.

За словами потерпілої, батько-педофіл усі свої збочення знімав на відео та все показав своїй співмешканці.

Мати дівчинки згадує, що вони були розлучені з чоловіком, проте вона не заперечувала, щоб колишній чоловік бачився з донькою. Коли вона дізналась про збочення – пішла у поліцію.

Наразі триває слідство.

У Миколаєві рідний батько з 9 років ґвалтував свою 17-річну доньку. Про це повідомили “Надзвичайні новини”. Потерпіла дівчина згадує, що вперше батько згвалтував її у 9 років. Тоді він дістав свій статевий орган та попросив його облизати, “наче морозиво чи цукерку”. В 13 років батько переспав з дівчинкою, переконуючи її, що усі доньки сплять зі своїми батьками. Коли дівчині виповнилось 17 років, батько накинувся на неї, коли та відмовила йому у інтимній близькості. Дівчинка вирвалась та розказала про все своїй матері. За словами потерпілої, батько-педофіл усі свої збочення знімав на відео та все показав своїй співмешканці. Мати дівчинки згадує, що вони були розлучені з чоловіком, проте вона не заперечувала, щоб колишній чоловік бачився з донькою. Коли вона дізналась про збочення