Батареї поки грітимуть: в Івано-Франківську перенесли завершення опалювального сезону

У Києві почнуть включати опалення вже в п'ятницю | Українська правда

В Івано-Франківську наразі вирішили не припиняти опалювальний сезон через холодну погоду, пишуть Версії з посиланням на  WestNews.

Централізоване опалення залишатиметься увімкненим як мінімум до початку наступного тижня. А далі рішення прийматимуть залежно від температурного режиму. Про це під час онлайн-прийому сказав заступник міського голови Івано-Франківська Руслан Гайда.

«Надіємось, що на другий тиждень вже буде тепла погода. Прогноз синоптиків так показує. Якщо так буде, то як я вже на минулому тижні анонсував, буде підписане розпорядження міського голови про припинення опалювального сезону», – зазначив Руслан Гайда.

Нагадаємо, минулого тижня в Івано-Франківську вже планували завершити опалювальний сезон та вимкнути централізоване опалення. Проте, очікували середньодобової температури у +8 градусів. А через стрімке похолодання такі плани довелось відкласти на невизначений термін.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

В Івано-Франківську наразі вирішили не припиняти опалювальний сезон через холодну погоду, пишуть Версії з посиланням на  WestNews. Централізоване опалення залишатиметься увімкненим як мінімум до початку наступного тижня. А далі рішення прийматимуть залежно від температурного режиму. Про це під час онлайн-прийому сказав заступник міського голови Івано-Франківська Руслан Гайда. «Надіємось, що на другий тиждень вже буде тепла […]