Багатодітна мама з Рівненської області стала віце-чемпіонкою України з бодибілдингу (фото)

Мешканка Сарн за три роки в спортзалі досягла неймовірних успіхів

Українка з міста Сарни Рівненської області стала віцечемпіонкою з бодибілдингу у категорії “фітнес-бікіні”. Вона посіла третє місце у змаганнях, які проходили в Києві та відправилася за запрошення на світовий турнір з бодибілдингу NPC в Іспанію, де виборола шосте місце. Варто відзначити, що Юлія Малікова була на міжнародних змаганнях єдиною українкою.

Юлії Маліковій 30 років та за фахом вона вчитель англійської мови. Але як зізналася спортсменка, вона не працювала за фахом та деякий час була перекладачкою. В зал вона прийшла три роки тому, щоб реалізуватися і вибрала бодибілдинг. Через рік вона стала віцечемпіонкою в Національній федерації з бодибілдингу. Зараз Юлія працює тренером у тренажерному залі в Сарнах, пише видання Radiotrek.

Мешканка Сарн за три роки в спортзалі досягла неймовірних успіхів Українка з міста Сарни Рівненської області стала віцечемпіонкою з бодибілдингу у категорії “фітнес-бікіні”. Вона посіла третє місце у змаганнях, які проходили в Києві та відправилася за запрошення на світовий турнір з бодибілдингу NPC в Іспанію, де виборола шосте місце. Варто відзначити, що Юлія Малікова була на міжнародних змаганнях єдиною українкою. Юлії Маліковій 30 років та за фахом вона вчитель англійської мови. Але як зізналася спортсменка, вона не працювала за фахом та деякий час була перекладачкою. В зал вона прийшла три роки тому, щоб реалізуватися і вибрала бодибілдинг. Через рік вона стала віцечемпіонкою в Національній федерації з бодибілдингу. Зараз Юлія працює тренером у тренажерному залі в Сарнах, пише видання Radiotrek.