Аваков може стати віцепрем’єром, а Монастириський “зникне” на місяць

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія вважає, що ексміністр внутрішніх справ Арсен Аваков може повернутися в уряд у вересні.

Про це заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія в ефірі каналу “Україна24“.

“Є пропозиція восени, коли почнеться новий політичний сезон, побачити його в якійсь іпостасі в команді. …Це буде за домовленістю сторін вирішуватися вже у вересні. Якщо брати уряд, у нас є 3-4 віцепрем’єри, це теж опція. Мені здається, що йому треба якщо йти, то тільки на підвищення, на посаду віцепрем’єра”, – сказав Арахамія.

Відповідаючи на питання, чи може Аваков стати міністром оборони, Арахамія сказав: “Мені здається, що він не погодиться на міністерську посаду”. Водночас на питання, чи може Аваков зайняти посаду прем’єр-міністра глава фракції “Слуги народу” відповів: “Я не думаю, що у нас є на це голоси”.

Крім того, Арахамія заявив, що новий міністр внутрішніх справ Денис Монастирський вирішив зникнути з інформаційного поля на місяць, пише “УП”.

“Він сьогодні мені сказав, що він вирішив умовно на місяць зникнути з інфополя, для того, щоб, по-перше, провести аудит того, що є, і вийти через місяць з пресконференцією, де він розкаже, чим він буде займатися, коли він бачить втілення якихось програм, щоб ми його потім як парламент могли контролювати”, – каже голова фракції “СН”.

Арахамія також заявив, що одним з головних завдань, що стоять перед Монастирським, є розділення Міністерства внутрішніх справ.

“У нас як у правлячої коаліції є план інституційний щодо отого, що такі великі міністерства треба розбивати на декілька інстанцій – Нацгвардія має бути роз’єднана з поліцією, і прикордонна служба також”, – сказав глава фракції.

“Одне з таких головних завдань, які будуть стояти перед міністром – це зробити розділення цих частин”, – додав він.

За його словами, Прикордонну службу “точно” заберуть з МВС, а щодо міграційної служби – “питання відкрите”.

Арахамія додав, що Аваков був проти такого розділення, і “ця дискусія тривала вже два роки”.

The post Аваков може стати віцепрем’єром, а Монастириський “зникне” на місяць appeared first on Галицький Кореспондент.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія вважає, що ексміністр внутрішніх справ Арсен Аваков може повернутися в уряд у вересні. Про це заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія в ефірі каналу “Україна24“. “Є пропозиція восени, коли почнеться новий політичний сезон, побачити його в якійсь іпостасі в команді. …Це буде за домовленістю сторін вирішуватися вже у

The post Аваков може стати віцепрем’єром, а Монастириський “зникне” на місяць appeared first on Галицький Кореспондент.