Атмосфера середньовіччя: у Калуші відбудеться лицарський турнір

27 червня у місті Калуші клуб історичної реконструкції «Нормани» влаштовує лицарський турнір.

7-й турнір з історичного середньовічного бою «Бастіон» стартує о 14.00, пише WestNews.

Клуб історичної реконструкції “Нормани” зкаснований у Калуші 8 років тому. Учасники клубу спеціалізуються на відтворенні історії Франції та Нормандії Х-ХІ ст. А також історії Київської русі Х-ХV ст.

На фестивалі середньовічної культури «Бастіон», які проводять щороку, приїздять десятки реконструкторів із Києва, Львова, Чернівців, Стрия, Надвірної, Івано-Франківська, Бурштина.

Організатор фестивалю, капітан клубу «Нормани» Олег Вангела на минулорічному турнірі розповів, що бої реалістичні і відбуваються на повну силу. Зброя затуплена, але вона з металу зі справжньою вагою і формою.

Є певні правила в номінаціях, наприклад, заборонені прямі удари в пах, суглоби, коліна тощо. Для учасників це передовсім спорт, азарт і адреналін. Театралізація відсутня.

Зазвичай глядачі також залучені до дійства. Можуть взяти участь у боях на м’яких мечах, майстер-класах із середньовічних танців, стрільбі із лука, а також матимуть нагоду приміряти обладунки.

У Калуші влаштовують середньовічний лицарський турнір 1

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Український культурний фонд відмовився підтримувати фестиваль “Галицьке лицарство”

Публікація Атмосфера середньовіччя: у Калуші відбудеться лицарський турнір запозичена із ресурсу WestNews.

27 червня у місті Калуші клуб історичної реконструкції «Нормани» влаштовує лицарський турнір. 7-й турнір з історичного середньовічного бою «Бастіон» стартує о 14.00, пише WestNews. Клуб історичної реконструкції “Нормани” зкаснований у Калуші 8 років тому. Учасники клубу спеціалізуються на відтворенні історії Франції та Нормандії Х-ХІ ст. А також історії Київської русі Х-ХV ст. На фестивалі середньовічної культури «Бастіон», які проводять щороку, приїздять десятки реконструкторів із Києва, Львова, Чернівців, Стрия, Надвірної, Івано-Франківська, Бурштина. Організатор фестивалю, капітан клубу «Нормани» Олег Вангела на минулорічному турнірі розповів, що бої реалістичні і відбуваються на повну силу. Зброя затуплена, але вона з металу зі справжньою вагою і формою. Є певні правила в номінаціях, наприклад, заборонені прямі удари в пах, суглоби, коліна тощо. Для учасників це передовсім спорт, азарт і […]

Публікація Атмосфера середньовіччя: у Калуші відбудеться лицарський турнір запозичена із ресурсу WestNews.