Артистка з Івано-Франківська похизувалася незвичайним подарунком. ФОТО

Відому франківчанку Тіну Кароль зобразили звабливим зайчиком на оригінальній картині.

Співачка показала прихильникам, який оригінальний презент їй піднесли, інформує WestNews з посиланням на ТСН. Так, виконавиці подарували незвичну картину, де у неї замість обличчя зображена морда зайчика.

“Дивовижне прочитання мого характеру в унікальній картині від Олександри Єрастової”, – підписала знімок Тіна.

Шанувальники швидко відреагували на пост Тіни коментарями. “Льоша завжди говорив, що ти його зайчик”, “Я увірвуся до твого життя як зайчик”, “Тіно, не згоден, ви набагато цікавіша”, – пишуть юзери.

До слова, франківчанка здійснила мрію 8-річного хлопчика на очах у мільйонів глядачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не відірвати очей: франківчанка викликала фурор прозорою сукнею. ФОТО

Публікація Артистка з Івано-Франківська похизувалася незвичайним подарунком. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Відому франківчанку Тіну Кароль зобразили звабливим зайчиком на оригінальній картині. Співачка показала прихильникам, який оригінальний презент їй піднесли, інформує WestNews з посиланням на ТСН. Так, виконавиці подарували незвичну картину, де у неї замість обличчя зображена морда зайчика. “Дивовижне прочитання мого характеру в унікальній картині від Олександри Єрастової”, – підписала знімок Тіна. Шанувальники швидко відреагували на […]

Публікація Артистка з Івано-Франківська похизувалася незвичайним подарунком. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.