Артем Пивоваров їде з концертом в Івано-Франківськ

Близько двох годин безперервного драйву на сцені. Улюблені пісні та шалена енергетика. Артем Пивоваров презентує в Івано-Франківську справжній музичний екшн. Артем Пивоваров – прогресивний сучасний артист, саундпродюсер, музикант з нестандартним і актуальним поглядом на музичну індустрію в Україні та країнах СНД.

Якщо вслухатися у творчість Артема Пивоварова, можна зрозуміти, що він не схожий ні на кого. Самобутній, талановитий, той, хто чітко розуміє, про що співає і який посил несе в маси. Його харизма заворожує. У його текстах – повітря. У його музиці – стихія. Музика Артема Пивоварова і його енергія – це новий унікальний музичний напрям без кордонів, заряджений силою вогню і силою води.

Він представив світу 4 сольних альбоми, десятки синглів і безліч візуалізацій на них. Серед найбільш хітових треків виконавця – сингли “Дежавю”, “Дім”, “Збирай мене”, “Кисень”, “Моя Ніч”, “No.1”, “Рандеву”.

Улюблені хіти артиста та нові музичні композиції в Івано-Франківську можна почути на концерті 28 червня о 20:00 год в Арена-центрі.

Квитки за посиланням

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Близько двох годин безперервного драйву на сцені. Улюблені пісні та шалена енергетика. Артем Пивоваров презентує в Івано-Франківську справжній музичний екшн. Артем Пивоваров – прогресивний сучасний артист, саундпродюсер, музикант з нестандартним і актуальним поглядом на музичну індустрію в Україні та країнах СНД. Якщо вслухатися у творчість Артема Пивоварова, можна зрозуміти, що він не схожий ні на […]