Apple звинуватили в плагіаті Xiaomi

На зорі свого становлення, Xiaomi безсоромно «підглядала» за новинками Apple і Samsung. Але ось настав той день, коли користувачі звинуватили вже американську корпорацію в копіюванні китайців.

Мова, правда, поки що йде не про якийсь смартфон чи ноутбук, а про постер, приурочений до прийдешньої онлайн-презентації новинок Apple. Користувачі з Піднебесної бурхливо обговорюють в місцевій соцмережі Weibo то, як сильно зображення схоже на рекламний постер Xiaomi Mi Mix 2s, пише MyDrivers.

Що цікаво, користувачі помітили схожість, навіть незважаючи на те, що смартфон Xiaomi був представлений більш трьох років тому.

Нагадаємо, що свіжа презентація Apple намічена на 18 жовтня о 20:00 за київським часом. Де подивитися її, ми розповіли в нашому недавньому матеріалі.

В рамках заходу очікується анонс нових MacBook Pro 14 “і 16” з оновленим дизайном і довгоочікуваних AirPods 3.

Запис Apple звинуватили в плагіаті Xiaomi спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

На зорі свого становлення, Xiaomi безсоромно «підглядала» за новинками Apple і Samsung. Але ось настав той день, коли користувачі звинуватили вже американську корпорацію в копіюванні китайців. Мова, правда, поки що йде не про якийсь смартфон чи ноутбук, а про постер, приурочений до прийдешньої онлайн-презентації новинок Apple. Користувачі з Піднебесної бурхливо обговорюють в місцевій соцмережі Weibo […]

Запис Apple звинуватили в плагіаті Xiaomi спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.