Apple випустить iPhone 13 в рожевому кольорі

Раптово джерелом інформації виступив магазин смартфонів Peng Store з Нігерії. Він повідомив на своїй сторінці в Twitter, що Apple готує iPhone 13 Pro в яскраво-рожевому кольорі. А називається колір Rose Pink.

Хоча очікується презентація новинок у вересні, джерело стверджує , що гаджет надійде в продаж тільки в грудні 2021 року. Ймовірно, це стосується тільки нового забарвлення корпусу.

Зараз Apple випускає «Прошки» в чотирьох кольорах: сріблястому, графитовом, золотом і синьому.

Врахуйте, що раніше Peng Store НЕ ділився витоками. Так що і ставитися до цієї інформації варто з великим скепсисом.

Запис Apple випустить iPhone 13 в рожевому кольорі спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Раптово джерелом інформації виступив магазин смартфонів Peng Store з Нігерії. Він повідомив на своїй сторінці в Twitter, що Apple готує iPhone 13 Pro в яскраво-рожевому кольорі. А називається колір Rose Pink. Хоча очікується презентація новинок у вересні, джерело стверджує , що гаджет надійде в продаж тільки в грудні 2021 року. Ймовірно, це стосується тільки нового забарвлення корпусу. Зараз Apple випускає […]

Запис Apple випустить iPhone 13 в рожевому кольорі спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.