Apple спільно з KIA буде виробляти електрокари

Останні чутки свідчать про те, що Apple та KIA близькі до підписання угоди, згідно з якою американська компанія інвестує $3,6 млрд в виробництво електромобілів.

Відомий інсайдер DongA (Via GSMArena) повідомляє, що гігант з Купертіно, мабуть, планує співпрацювати з дочірньою компанією Hyundai, KIA, на своїй виробничій станції в Джорджії, США. Як повідомляється, керівництво Apple очікує, що його велике виробництво електромобілів почнеться до 2024 року. На старті компанія планує виробляти 100 000 електрокарів на рік з подальшим зростанням до 400 000.

Apple схиляється до Hyundai як до свого основного партнера, щоб почати виробництво автомобілів. Основна причина цього пов’язана з платформою електромобілів автомобільного гіганта E-GMP, а також з його виробничими потужностями в США і передбачуваною здатністю почати виробництво до 2024 року. KIA буде відповідати за управління виробництвом і виробничим процесом.

Запис Apple спільно з KIA буде виробляти електрокари спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Останні чутки свідчать про те, що Apple та KIA близькі до підписання угоди, згідно з якою американська компанія інвестує $3,6 млрд в виробництво електромобілів. Відомий інсайдер DongA (Via GSMArena) повідомляє, що гігант з Купертіно, мабуть, планує співпрацювати з дочірньою компанією Hyundai, KIA, на своїй виробничій станції в Джорджії, США. Як повідомляється, керівництво Apple очікує, що […]

Запис Apple спільно з KIA буде виробляти електрокари спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.