Apple розповіла, як буде захищати ваші дані

На конференції WWDC 2 021 компанія Apple розповіла, яким чином буде захищати дані користувачів.

У додатку «Пошта» при відправленні листів буде ховатися ваш IP, щоб одержувач ніяк не зміг вас відстежити. Оновлення торкнулося і браузера: IP також буде ховатися. Всі ваші дані будуть шифруватися.

Також в iOS з’явиться меню з історією доступу до особистих даних користувача, де будуть зібрані всі програми і сайти, які збирають ваші дані.

Оновлення торкнулося і Siri: асистент не відправлятиме ваші питання на сервера – все в пристрої. Це має прискорити роботу асистента.

Оновили підписку iCloud – тепер це iCloud +. Крім додаткового простору, ви отримаєте можливість приховати свою пошту, шифрувати трафік (схоже, що це VPN), а також необмежений простір для камер з підтримкою HomeKit Secure Video.

Запис Apple розповіла, як буде захищати ваші дані спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

На конференції WWDC 2 021 компанія Apple розповіла, яким чином буде захищати дані користувачів. У додатку «Пошта» при відправленні листів буде ховатися ваш IP, щоб одержувач ніяк не зміг вас відстежити. Оновлення торкнулося і браузера: IP також буде ховатися. Всі ваші дані будуть шифруватися. Також в iOS з’явиться меню з історією доступу до особистих даних користувача, де […]

Запис Apple розповіла, як буде захищати ваші дані спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.