Apple почала боротьбу з продажами підробок через Instagram

Apple створила команду, яка займається виявленням і видаленням оголошень про продаж нелегальних копій продукції в Instagram. У минулому році компанія виявила і зняла понад мільйон оголошень про торгівлю контрафактом, в тому числі підробками AirPods Pro і копіями аксесуарів MagSafe.

Представник Apple розповів, що в компанії існує спеціальна команда експертів, яка співпрацює з правоохоронними органами, легальними продавцями в соцмережах і сайтами електронних продажів по всьому світу. За його словами, підроблена продукція може завдати серйозної фізичної шкоди покупцям, а також завдає шкоди репутації Apple. Співробітники компанії відстежують оголошення про продаж контрафакту, щоб подавати скарги і видаляти такі пропозиції з рекламної мережі.

Компанія Ghost Data Team провела власне дослідження на тему продажу контрафактної «продукції Apple». Вона виявила, що порушники користуються послугами нелегальних китайських фабрик для закупівлі, а потім відкрито розміщують оголошення про роздрібному продажі в рекламній мережі Facebook – таким чином пропозиції підробок з’являються по всьому інтернету, в тому числі в соцмережах типу Instagram і самого Facebook.

Серед таких товарів – навушники AirPods , Lightning і MagSafe-аксесуари, Акумулятори для iPhone і адаптери харчування. Найпопулярнішими виявилися AirPods Pro за ціною $ 25, що в 10 разів дешевше оригінального товару, і зарядний пристрій MagSafe за $ 5,5 замість $ 38. До слова, один з таких адаптерів, куплений в Instagram, вибухнув будинку у Андреа Строппа, співробітника Ghost Data Team – це спровокувало їх почати розслідування. За його словами, результати їх роботи ясно показують «успіхи» Instagram і Facebook по боротьбі з нелегальною торгівлею на їх майданчиках – він вважає, що компанія просто не бажає робити достатньо заходів для захисту як бізнесу, так і його клієнтів.

Представник Facebook заявив, що покупка і продаж нелегальних товарів в Instagram порушує політику компанії.

Запис Apple почала боротьбу з продажами підробок через Instagram спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Apple створила команду, яка займається виявленням і видаленням оголошень про продаж нелегальних копій продукції в Instagram. У минулому році компанія виявила і зняла понад мільйон оголошень про торгівлю контрафактом, в тому числі підробками AirPods Pro і копіями аксесуарів MagSafe. Представник Apple розповів, що в компанії існує спеціальна команда експертів, яка співпрацює з правоохоронними органами, легальними […]

Запис Apple почала боротьбу з продажами підробок через Instagram спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.