Apple підтвердила розробку Android-додатки для своїх міток AirTag

Купертіновці випустили апдейт для недавно вийшли AirTag. Тепер зловмисникам складніше стежити за іншою людиною за допомогою девайса.

Разом з тим компанія також оголосила, що прямо зараз вона займається розробкою Android-додатки для своїх міток. З його допомогою люди також зможуть зрозуміти, що хтось непомітно підклав їм AirTag.

Реліз софта очікується до кінця 2021 року повідомляє CNET.

Відзначимо, що свіже оновлення зменшить час до початку «тривоги» в разі, якщо мітка буде перебувати далеко від власника. Якщо раніше це відбувалося через три дні після «розриву», то зараз це трапиться в проміжку від 8 до 24 годин. Час подачі сигналу буде випадковим.

Що цікаво, оновлення обов’язково до установки – воно завантажиться на AirTag при першому ж підключенні до iPhone.

Запис Apple підтвердила розробку Android-додатки для своїх міток AirTag спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Купертіновці випустили апдейт для недавно вийшли AirTag. Тепер зловмисникам складніше стежити за іншою людиною за допомогою девайса. Разом з тим компанія також оголосила, що прямо зараз вона займається розробкою Android-додатки для своїх міток. З його допомогою люди також зможуть зрозуміти, що хтось непомітно підклав їм AirTag. Реліз софта очікується до кінця 2021 року повідомляє CNET. Відзначимо, […]

Запис Apple підтвердила розробку Android-додатки для своїх міток AirTag спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.