Apple: iPhone буде важко купити до Нового року

Apple повідомила постачальникам про зниження попиту на модельний ряд iPhone 13 та відмовилася від додаткових замовлень комплектуючих. Про це повідомляє видання Bloomberg. 

Користувачі розчарувалися без смартфонів «на полицях» і тривалих поставках. Карм того, користувачі нової хвилі Covid-19. 

Раніше компанія скоротила виробництво смартфонів з 90 до 80 млн. через дефіцит процесорів. Висока ймовірність, що після повідомлення про зниження попиту, компанія знову скоротить обсяг виробництва. 

Незважаючи на песимістичні позиції Apple, аналітики публікують оптимістичні прогнози. Очікується, що обсяг виручки з продажу айфонів у четвертому кварталі перевищить $117 млрд доларів, що на 6% більше за рік до року.

Запис Apple: iPhone буде важко купити до Нового року спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Apple повідомила постачальникам про зниження попиту на модельний ряд iPhone 13 та відмовилася від додаткових замовлень комплектуючих. Про це повідомляє видання Bloomberg.  Користувачі розчарувалися без смартфонів «на полицях» і тривалих поставках. Карм того, користувачі нової хвилі Covid-19.  Раніше компанія скоротила виробництво смартфонів з 90 до 80 млн. через дефіцит процесорів. Висока ймовірність, що після повідомлення про зниження попиту, […]

Запис Apple: iPhone буде важко купити до Нового року спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.