Анонсовано ноутбук Xiaomi з підсвічуванням клавіатури

Компанія Xiaomi анонсувала новий ноутбук: головний бізнес-директор Xiaomi India Рагху Редді (Raghu Reddy) поділився зображенням пристрою, який оснащено клавіатурою з підсвічуванням. Китайський виробник продає в Індії кілька ноутбуків, але в жодного з них немає клавіатури з підсвічуванням.

Пізніше глава відділу маркетингу Xiaomi в Індії опублікував ще одне зображення майбутнього ноутбука. Імовірно, наступний ноутбук Mi матиме металеву конструкцію. На жаль, компанія не поділилася жодною інформацією про характеристики пристрою.

Вчора керуючий директор Xiaomi India Ману Кумар Джайн (Manu Kumar Jain) підтвердив, що компанія планує провести презентацію Mi Smarter Living 2022, яка повинна відбутися або в цьому місяці, або у вересні. Очікується, що компанія представить на заході цей ноутбук та інші новинки.

Запис Анонсовано ноутбук Xiaomi з підсвічуванням клавіатури спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Компанія Xiaomi анонсувала новий ноутбук: головний бізнес-директор Xiaomi India Рагху Редді (Raghu Reddy) поділився зображенням пристрою, який оснащено клавіатурою з підсвічуванням. Китайський виробник продає в Індії кілька ноутбуків, але в жодного з них немає клавіатури з підсвічуванням. Пізніше глава відділу маркетингу Xiaomi в Індії опублікував ще одне зображення майбутнього ноутбука. Імовірно, наступний ноутбук Mi матиме металеву конструкцію. На […]

Запис Анонсовано ноутбук Xiaomi з підсвічуванням клавіатури спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.