Android-смартфони звинуватили в постійному стеженні за користувачами

Дослідники з Единбурзького університету, Великобританії і Трініті-коледжу (Дублін) протестували Android-смартфони і заявили, що вони постійно передають в Google та інші компанії значний обсяг інформації. Google вже спростувала ці звинувачення.

Автори дослідницької роботи вивчили смартфони Samsung, Xiaomi, Huawei, Realme, а також пристрої під управлінням LineageOS і / e / OS. Виявилося, що всі смартфони, крім останнього, постійно передають третім особам чутливу призначену для користувача інформацію, в тому числі про те, які програми і як використовуються. Дослідники відзначили, що такий збір даних порушує конфіденційність користувачів.

У Google заявили, що це дослідження не викликає здивувань, адже воно просто описує, як працюють сучасні смартфони. Компанія пояснила, що все що збираються дані потрібні їй виключно для коректної роботи сервісів.

Запис Android-смартфони звинуватили в постійному стеженні за користувачами спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Дослідники з Единбурзького університету, Великобританії і Трініті-коледжу (Дублін) протестували Android-смартфони і заявили, що вони постійно передають в Google та інші компанії значний обсяг інформації. Google вже спростувала ці звинувачення. Автори дослідницької роботи вивчили смартфони Samsung, Xiaomi, Huawei, Realme, а також пристрої під управлінням LineageOS і / e / OS. Виявилося, що всі смартфони, крім останнього, […]

Запис Android-смартфони звинуватили в постійному стеженні за користувачами спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.