Американський наречений гопак танцював: відома прикарпатка Міка Ньютон вперше поділилася подробицями власного весілля (відео)

Пов’язане зображення

Відома співачка Міка Ньютон, яка наприкінці минулого року вийшла заміж за власника модельного агентства Кріса Сааведру, наразі вперше поділилася подробицями свята.

Зірка, яка вже довгий час живе у Сполучених Штатах Америки, розповіла, що познайомилась зі своїм чоловіком в супермаркеті. Тільки-но тоді їй було не до романтичних стосунків. Усі її думки були лише про те, як збудувати кар’єру у незнайомій країні, тому Крісу довелось докласти зусиль, щоб завоювати прихильність Міки. Лише через рік залицянь вони почали зустрічатись, пишуть Версії з посиланням на ТСН.

Міка Ньютон з чоловіком

“Я його перевіряла, на нерви діяла. І так думаю: нічого собі ти витримуєш”, – зізналася співачка у програмі “Життя відомих людей”.

Так, після чотирьох з половиною років разом Кріс освідчився співачці в її улюбленому ресторані, де на відеозв’язку були всі її рідні! І вже за рік майже усі родичі зірки, окрім її рідної сестри, якій відмовили у візі, з’їхалися в США на весілля.

Це просто дуже сумно. Відплакала. Ну от реально. Були всі, тільки не вона”, – зазначила Міка.

У свій найщасливіший день наречена сумувала за сестрою, однак її новоспеченому чоловікові Крісу вдалося покращити їй настрій. Разом з друзями-американцями він приголомшив гостей гопаком, який хлопці потайки вивчили спеціально до інтернаціонального весілля.

“Український гопак дуже ж спортивний. Але там були хлопці, які не дуже спортивні. В нас навіть порвалися штани. Так танцювали хлопці, що костюми вже не витримали”, – пригадала Ньютон.

 

Артистка також зізналася, що вже остаточно осіла у США, але зізнається, що досі чекає на свою заповітну роль, а також про те, що з кар’єрою співачки ще не покінчено.

“Мені кажуть: що, ти тепер актриса, ти тепер не будеш співати? Співати я буду. Ну це неможливо. Я співаю з дев’яти років”, – заявила зірка.

The post Американський наречений гопак танцював: відома прикарпатка Міка Ньютон вперше поділилася подробицями власного весілля (відео) appeared first on Версії | новини та розслідування.

Співачка розповіла, як її чоловік-американець гопак танцював.

The post Американський наречений гопак танцював: відома прикарпатка Міка Ньютон вперше поділилася подробицями власного весілля (відео) appeared first on Версії | новини та розслідування.