Американські політики попросили Байдена ввести санкції проти Honor

Сенатори-республіканці США на чолі з Марко Рубіо (Marco Rubio) закликали адміністрацію Байдена внести в «чорний» список компанію Honor, яка раніше була частиною китайського телекомунікаційного гіганта Huawei. Політики назвали виробника смартфонів загрозою національній безпеці.

Рубіо заявив, що Honor – це «рука» китайського уряду. Компанія має необмежений доступ до американських технологій, які були закриті від Huawei.

Це не перший заклик американських політиків до введення санкцій відносно Honor. Вони вважають, що коли Huawei продала компанію в листопаді 2020 року, вона просто уникла таким чином експортних обмежень США. Американські політики вважають, що ця ситуація створила небезпечний прецедент. Тому США потрібно зробити якісь заходи.

Запис Американські політики попросили Байдена ввести санкції проти Honor спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Сенатори-республіканці США на чолі з Марко Рубіо (Marco Rubio) закликали адміністрацію Байдена внести в «чорний» список компанію Honor, яка раніше була частиною китайського телекомунікаційного гіганта Huawei. Політики назвали виробника смартфонів загрозою національній безпеці. Рубіо заявив, що Honor – це «рука» китайського уряду. Компанія має необмежений доступ до американських технологій, які були закриті від Huawei. Це […]

Запис Американські політики попросили Байдена ввести санкції проти Honor спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.