Amazon збирається запустити потоковий музичний сервіс, що не вимагає оплати

Схоже, на ринку музичних потокових сервісів скоро стане ще тісніше. Джерело стверджує, що компанія Amazon зібралася випустити такий сервіс, причому безкоштовний. Зараз у компанії є Music Unlimited, але це платний сервіс.

У безкоштовному ж, судячи з усього, взагалі не буде варіанту з підпискою, але буде реклама. Поки особливих подробиць немає.

Йдеться про те, що Amazon буде просувати свій сервіс через власні розумні колонки, тобто він може стати для них ексклюзивом, але це не підтверджено.

Що стосується потенційної популярності сервісу, тут гадати складно. Наприклад, у Amazon Music Unlimited близько 20 млн платних передплатників, так що у прийдешнього сервісу, враховуючи його безкоштовність, аудиторія може бути набагато більше.

Анонсувати сервіс можуть нібито вже наступного тижня.

Схоже, на ринку музичних потокових сервісів скоро стане ще тісніше. Джерело стверджує, що компанія Amazon зібралася випустити такий сервіс, причому безкоштовний. Зараз у компанії є Music Unlimited, але це платний сервіс. У безкоштовному ж, судячи з усього, взагалі не буде варіанту з підпискою, але буде реклама. Поки особливих подробиць немає. Йдеться про те, що Amazon […]