Активний відпочинок: як цікаво провести 1-2 червня в Івано-Франківську. АФІША

WestNews пропонує добірку найцікавіших подій, які відбудуться в обласному центрі Прикарпаття у суботу та неділю, відповідно, 1 та 2 червня 2019 року.

ВІДЗНАЧИТИ ІЗ МОЛОДДЮ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 червня (субота)
12:00 Флешмоб   “Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта” (Бібліотека-філія №1, вул.Вовчинецька,206)
13:00 Бібліовояж “Діти. Мир. Книга” (Бібліотека-філія №8, вул.о.Блавацького, 1)
13:00 Розважальна програма “Привіт, сонце! Привіт, літо!” (ЦДБ-ка, вул. Бандери, 8)
13:00 Конкурс малюнків на асфальті “Веселкові барви дитинства” (Бібліотека-філія №3, вул. Хоткевича, 52А)
14:00 Година дозвілля “Весь світ в долонях дитини” (Абонемент ЦБ, вул. К.Данила, 16)
14:00 Літературна прогулянка “Сяйте, усмішки, сонцем зігріті, миру і щастя — всім дітям на світі” (Бібліотека-філія №6, вул.Вовчинецька,188)
14:30 Ігрова карусель “Розумні, кмітливі, допитливі, сміливі” (Бібліотека-філія №4, вул.Коновальця,132А)
15:00 Літні розваги “Країна дитинства скликає друзів” (Дитяча філія №1, вул. Мазепи, 11А)
15:00 Майстер-клас “Талановиті пальчики” (Бібліотека-філія №2, вул. Карпатська, 14)
16:00 Дитяче свято «Сонце дитинства», присвячене Міжнародному дню захисту дітейв рамках фестивалю мистецтв «Барви дитинства» (Міський парк культури і відпочинку ім.Т.Г.Шевченка)
16:00 Розважальне свято для дітей “Цей чудовий  кольоровий світ дитинства» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей ( с.Угорники, територія  біля сільради)
16:30 Фестиваль «Барви дитинства» (за участю мистецьких шкіл міста Івано-Франківська – Вічевий майдан)
Протягом дня – Розважальні мистецькі акції, присвячені Міжнародному дню захисту дітей (Центральна частина міста, міський парк культури і відпочинку ім.Т.Шевченка)

2 червня (неділя)
15:00
Ігрова карусель “Барвиста планета дитинства” (Бібліотека-філія №13, вул. Берегова, 4В)
15:00 Концерт вокальної школи «Crystal voice»  Ірини Шабан (Вічевий майдан)
15:00 Дитячий концерт «Дитинства чисте джерело» (НД с.Микитинці)
15:00 Конкурс малюнків на асфальті до відзначення  Міжнародного дня захисту дітей (Площа перед Народним домом с.Хриплин)
16:00 Конкурс малюнків на асфальті (НД с.Хриплин)

ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ В БАСКЕТБОЛЬНОМУ МАЙСТЕР-КЛАСІ

1 червня, о 14:00, на баскетбольний майданчик у парку Тараса Шевченка завітають вихованці БК “Говерла” разом зі своїми батьками. До них приєднаються випускники баскетбольної академії та секретар Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук.Для мешканців міста баскетболісти проведуть спортивні майстер-класи, а також зіграють у дружні турніри разом зі своїми батьками та франківцями.

НАВІДАТИСЯ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В «ІФНМУ»

2 червня в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудеться День відкритих дверей. Усіх охочих абітурієнтів та їхніх батьків запрошують до центрального корпусу вишу по вул. Галицька, 2. Початок о 10:00 в аудиторії №2. Представники ректорату інформуватимуть про основні умови вступу до ІФНМУ, а завідувачі кафедр, викладачі розповідатимуть про спеціальності, матеріально-технічну базу університету, організацію творчої самодіяльності, студентське самоврядування тощо. Також відбудуться ознайомчі екскурсії різними навчальними корпусами та клініками вишу.

ЗАВІТАТИ НА «ДЕНЬ СІМ’Ї» НА «ПРОМПРИЛАДІ»

Громадська ініціатива «Нове життя в нових умовах» запрошує на подію «День сім`ї на Промприладі», що відбудеться 2 червня на «Промприлад.Реновація» з 11:00 до 19:00.  Організатори підготувлаи окрему програму як для батьків, так і для дітей. Зокрема, наймолодших цілий день займатимуть спеціалісти з сучасної дитячої освіти, педагогіки та виховання. А на батьків чекають корисні та цікаві лекції від провідних спеціалістів в сфері дитячої та жіночої психології та медицини. Вечірня програма дозволить розслабитись та у неформальній обстановці поспілкуватись.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО ХОДИ НА ЗАХИСТ ЖИТТЯ І СІМЕЙНИХ ЦІННСТЕЙ  

З ініціативи ГО «Християнський рух за життя» 2 червня в Івано-Франківську відбудеться «Хода на захист життя і сімейних цінностей». Маршрут ходи: площа І.Франка – вул.Незалежності – Вічевий майдан. Збір біля пам’ятника І.Франкові о 15:00. 

ПОСЛУХАТИ КОНЦЕРТ ОРКЕСТРУ ДУХОВОЇ МУЗИКИ

В рамках IV міського фестивалю мистецтв “Мелодії парку” 2 червня о 16:00 на літній естраді міського парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка відбудеться концерт муніципального концертного оркестру духовної музики.

ВІДВІДАТИ ТЕАТР

1 червня/12:00, 2 червня/11:00, 13:00. Вистава “Півтори жменьки” (академічний обласний театр ляльок)
1 червня/18:00. Вистава “Заробітчанки або Мамо, повернись…” (національний академічний драматичний театр)
02 червня/19:30. On-line провокація “Інтимна зона” (національний академічний драматичний театр).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-7 подій тижня в Івано-Франківську: презентації, виставки, концерти та парад візочків. АФІША

Публікація Активний відпочинок: як цікаво провести 1-2 червня в Івано-Франківську. АФІША запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

WestNews пропонує добірку найцікавіших подій, які відбудуться в обласному центрі Прикарпаття у суботу та неділю, відповідно, 1 та 2 червня 2019 року. ВІДЗНАЧИТИ ІЗ МОЛОДДЮ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ 1 червня (субота) 12:00 Флешмоб   “Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта” (Бібліотека-філія №1, вул.Вовчинецька,206) 13:00 Бібліовояж “Діти. Мир. Книга” (Бібліотека-філія №8, вул.о.Блавацького, 1) […]

Публікація Активний відпочинок: як цікаво провести 1-2 червня в Івано-Франківську. АФІША запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.