Актриса з Франківська отримала престижну нагороду

солодка даруся, актори

Прем’єра вистави “Солодка Даруся” відбулася ще 16 листопада 2008 року. Від того часу вона стала переможцем різних театральних фестивалів, пишуть Версії з посиланням на Правду.іф. 

Досягненнями франківських акторів поділилась заслужена артистка України Галина Баранкевич, у виставі вона грає головну роль.

“Моя «Даруся», моє дитятко! Моя виплекана і вистраждана дівчинко! Так склалось, що ти ведеш мене по моєму акторському житті і я неймовірно вдячна за це Богу і долі. Ти принесла мені багато нагород,віри в себе,впевненості і продовжуєш це робити.
245-та зіграна вистава в м.Миколаєві, принесла мені нагороду за «Кращу жіночу роль»”, – йдеться в дописі.

А ще актори вибороли «Гран-прі» фестивалю «Homo Ludens”,  диплом за «Кращу виставу великої сцени», диплом за «Оригінальне музично-пісенне оформлення».

“Отримали море емоцій і почули такі слова, які просто перевертають свідомість. Режисер з Грузії,член жюрі- Каха Гогідзе сказав, що після перегляду вистави «Солодка Даруся» він не просто хоче воювати за Україну,він хоче вмерти за Україну!!! Дякуємо за все!-“, – з гордістю озповідає пані Галина.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Актриса з Франківська отримала престижну нагороду appeared first on Версії | новини та розслідування.

Вистава “Солодка Даруся” стала символом нової успішної епохи для Івано-Франківського національного академічного обласного музично-драматичного театру ім. І. Франка

The post Актриса з Франківська отримала престижну нагороду appeared first on Версії | новини та розслідування.