Актори Франківського драмтеатру зіграли виставу “FELIX AUSTRIA” у Богородчанах. ФОТО

Першого вересня у Богородчанах біля Костелу Пресвятої Діви Марії у Богородчанах відбулась перша вистава “FELIX AUSTRIA”.

“Цей вечір був особливим. Норовлива погода не тільки не зіпсувала наших планів, а навпаки, створила неповторну атмосферу. Краплі дощу і спалахи блискавок лише додали правдивості та затишку цій інтимній історії за романом Софії Андрухович у постановці нашого головного режисера Жюля Одрі. Низько вклоняємося і дякуємо нашим акторам і нашим глядачам за цей унікальний вечір, живі емоції та спогади, що залишаться з нами назавжди, – написали на Фейсбук-сторінці драмтеатру.

Нагадаємо, у зв’язку із впровадженням в Івано-Франківську “червоної зони” карантину з 1 по 13 вересня Франківський драмтеатр показуватиме вистави у Богородчанському районі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Франківський драмтеатр змінив локацію показу вистав

Публікація Актори Франківського драмтеатру зіграли виставу “FELIX AUSTRIA” у Богородчанах. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Першого вересня у Богородчанах біля Костелу Пресвятої Діви Марії у Богородчанах відбулась перша вистава “FELIX AUSTRIA”. “Цей вечір був особливим. Норовлива погода не тільки не зіпсувала наших планів, а навпаки, створила неповторну атмосферу. Краплі дощу і спалахи блискавок лише додали правдивості та затишку цій інтимній історії за романом Софії Андрухович у постановці нашого головного режисера Жюля […]

Публікація Актори Франківського драмтеатру зіграли виставу “FELIX AUSTRIA” у Богородчанах. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.