Актор з Прикарпаття озвучив аудіокнигу «Камінний хрест» Василя Стефаника

Актор з Прикарпаття озвучив аудіокнигу «Камінний хрест» Василя Стефаника

Актор Національного театру імені Івана Франка родом із Калуша Віталій Ажнов озвучив аудіокнигу «Камінний хрест» Василя Стефаника. Це одна із найкращих аудіокниг в рамках проєкту #Книгищоговорять, вважають автори ідеї.

Організатори проєкту кажуть, що новим звучанням класики зацікавлять школярів у вивченні шкільної програми, пишуть Версії з посиланням на  “Вікна”.

 ДРУЗІ, ПРЕЗЕНТУЄМО НЕЙМОВІРНУ РОБОТУ!!!СЛУХАЄШ І ДУШУ ПЕРЕВЕРТАЄ. МИ НЕ ОДИН РАЗ ЗАЯВЛЯЛИ, ЩО НА ЧАСІ АПГРЕЙД КЛАСИЧНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ. МИ ОНОВЛЮЄМО ОЗВУЧЕННЯ КЛАСИКИ, АДЖЕ ХОЧЕМО , ЩОБ ШКОЛЯРІ ІЗ ЗАХОПЛЕННЯМ ТА ЩИРОЮ ЦІКАВІСТЮ ВИВЧАЛИ КЛАСИЧНІ ТВОРИ  ШКІЛЬНОЇ ПРОГРАМИ, ЩОБ ДІТИ ЇХ ПОЛЮБИЛИ.

Актор з Прикарпаття озвучив аудіокнигу «Камінний хрест» Василя Стефаника

Відмінно справився з відтворенням діалектів і загалом з озвученням роботи калушанин Віталій Ажнов, вважають автори ідеї.

НАМ НЕЙМОВІРНО ПОЩАСТИЛО! ВІДОМИЙ АКТОР ТЕТРУ І КІНО ВІТАЛІЙ АЖНОВ ПОГОДИВСЯ ОЗВУЧИТИ ЦЮ НАДСКЛАДНУ РОБОТУ. ТОЖ МИ ЗРОБИЛИ DOUBLE SHOOT: ТАЛАНОВИТЕ АКТОРСЬКЕ ОЗВУЧЕННЯ ТА ПРАВИЛЬНЕ ВІДТВОРЕННЯ ВИМОВИ ДІАЛЕКТІВ, АДЖЕ ВІТАЛІЙ РОДОМ З КАЛУША ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ І ЗНАЄ НАПЕВНЕ ТАМТЕШНІЙ ГОВІР.

Музичне та звукове оформлення виконано за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та платформи “Велика Ідея”.

Також випустивши чергову якісну аудокнигу українською організатори проєкту дозволять незрячим школярам освоювати класичні твори.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Актор Національного театру імені Івана Франка родом із Калуша Віталій Ажнов озвучив аудіокнигу «Камінний хрест» Василя Стефаника. Це одна із найкращих аудіокниг в рамках проєкту #Книгищоговорять, вважають автори ідеї. Організатори проєкту кажуть, що новим звучанням класики зацікавлять школярів у вивченні шкільної програми, пишуть Версії з посиланням на  “Вікна”.  ДРУЗІ, ПРЕЗЕНТУЄМО НЕЙМОВІРНУ РОБОТУ!!!СЛУХАЄШ І ДУШУ ПЕРЕВЕРТАЄ. […]