Агов, театрали! Стало відомо, яким буде репертуар в жовтні франківського драмтеатру. АФІША

Франківський драмтеатр повертається. 29 вересня мюзиклом “Гуцулка Ксеня” відкривається 81-й за ліком театральний сезон, інформує WestNews.

Відтак, для своїх шанувальників Національний академічний театр опублікував афішу на жовтень:

Варто зауважити, що 11 жовтня, з нагоди Дня захисника України відбудеться виступ “Музика свободи” за участю оркестру ВПС США в Європі та Національного президентського оркестру.

А 16 жовтня відбудеться прем’єра вистви Дитячої театральної майстерні – “Україна в огні”. А 25 числа відбудеться прем’єра романтичної комедії Шекспіра – “Дванадцята ніч, або Що захочете?”.

Слід також відзначити й той факт, що наприкінці наступного місяця відбудеться бенефіс народної артистки України Терезії Перети в рамках вистави “Дерева вмирають стоячи”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківський драмтеатр вперше гастролює у Маріуполі. ФОТО

Публікація Агов, театрали! Стало відомо, яким буде репертуар в жовтні франківського драмтеатру. АФІША запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Франківський драмтеатр повертається. 29 вересня мюзиклом “Гуцулка Ксеня” відкривається 81-й за ліком театральний сезон, інформує WestNews. Відтак, для своїх шанувальників Національний академічний театр опублікував афішу на жовтень: Варто зауважити, що 11 жовтня, з нагоди Дня захисника України відбудеться виступ “Музика свободи” за участю оркестру ВПС США в Європі та Національного президентського оркестру. А 16 жовтня відбудеться прем’єра вистви Дитячої […]

Публікація Агов, театрали! Стало відомо, яким буде репертуар в жовтні франківського драмтеатру. АФІША запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.