“Якщо у вас депресія, їдьте на “Гуцулку Ксеню”, – Марія Матіос про виставу франківських акторів

Результат пошуку зображень за запитом вистава гуцулка ксеня

Українська письменниця Марія Матіос на своїй сторінці в мережі Фейсбук опублікувала фото з вистави, пишуть Версії.

“Якщо у вас депресія, апатія і ще 10 інших причин для смутку, їдьте до Івано-Франківська, в театр на ГУЦУЛКУ КСЕНЮ ( це для тих, хто вчора не мав можливості потрапити на виставу). Ростислав Держипільський укотре довів: він може ВСЕ, маючи такий колектив і докладаючи стільки праці! Не тільки його знамениті драми, але й майже вуличний мюзикл, яким насправді є ГУЦУЛКА КСЕНЯ, дає такий потужний імпульс для думання, сміху, захоплення, що ти справді на ці три години «депортуєшся» в інший світ”, – написала Maria Matios.

Також, письменниця подікувала усім акторам за щиру гру на сцені. 

“Дякую вам, усі до одного актори! що ви без пігулок і психотерапевтів учора відновлювали мій душевний стан. Але ні, найголовнішим «психотерапевтом» таки була моя малявка Соломія, яка упродовж перерв не тільки не соромилась фотографуватися зі знаменитостями, але навіть двох маленьких «кавалерів» заінтригувала. Ірма Вітовська, Олесь Санін, Євген Нищук, Ірина Подоляк, Володимир В’ятрович, Ольга Семьошкіна…хіба перерахуєш усіх зірок, хто тішився черговому успіхові «театру Держипільського»? Браво, мої найкращі!”, – додала жінка. 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post “Якщо у вас депресія, їдьте на “Гуцулку Ксеню”, – Марія Матіос про виставу франківських акторів appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.

Франківські актори представили виставу “Гуцулка Ксеня” на сцені столичного театру. Серед глядачів у залі були Євген Нищук, Володимир В’ятрович, Ірма Вітовська та інші.

The post “Якщо у вас депресія, їдьте на “Гуцулку Ксеню”, – Марія Матіос про виставу франківських акторів appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.