“Я покину цей корабель останнім”, – Олександр Сич про кінець роботи нинішньої обласної ради

Сьогодні, 25 вересня, в Івано-Франківську розпочалося засідання 37-ї сесії обласної ради сьомого демократичного скликання.

На сесії розглянуть 65 питань, пов’язаних із політичною, соціальною, економічною, земельною та іншими сферами. А ще це засідання стане останнім у нинішньому складі – адже наступне пройде вже після місцевих виборів-2020, і депутатський корпус суттєво оновиться.

“Віднині за місяць – не Великдень, а свято демократії, вибори. Тому бажаю успіхів тим, хто висловив своє бажання працювати на благо громади в обласній раді наступного скликання. Але зауважу, що через виборчий процес функціонування облради не припиняється, надходять звернення. Я, мабуть, останнім покину цей корабель – рада повинна працювати”, – сказав голова обласної ради Олександр Сич.

Згадавши про вибори, депутати також звернулися до уряду і ЦВК з проханням роз’яснити виборцям особливості голосування 25 жовтня. Адже система виборів буде принципово новою.

“Лише 10% опитаних респондентів ствердно відповіли, що знають яким чином голосувати і заповнювати бюлетені на виборах. Більшість людей не розуміють новацій нинішнього виборчого законодавства та яким чином здійснювати свій вибір. Це призведе до непорозумінь під час голосування, знизить ефективність роботи дільничних виборчих комісій під час підрахунку голосів і, як наслідок, поставить під сумнів результати волевиявлення громадян загалом”, – зачитав текст документу депутат Микола Палійчук.

Читайте також: Білборди і “заклеєні” райони – як у Франківську йде агітація за місяць до виборів (фоторепортаж)

The post “Я покину цей корабель останнім”, – Олександр Сич про кінець роботи нинішньої обласної ради appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 25 вересня, в Івано-Франківську розпочалося засідання 37-ї сесії обласної ради сьомого демократичного скликання. На сесії розглянуть 65 питань, пов’язаних із політичною, соціальною, економічною, земельною та іншими сферами. А ще це засідання стане останнім у нинішньому складі – адже наступне пройде вже після місцевих виборів-2020, і депутатський корпус суттєво оновиться. “Віднині за місяць – не

The post “Я покину цей корабель останнім”, – Олександр Сич про кінець роботи нинішньої обласної ради appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: