“Я не йду ні в мери, ні в сери”: Вітовська спростувала чутки про участь у виборах очільника Франківська

Заслужена артистка України Ірма Вітовська спростувала чутки про участь у виборах мера Франківська.

Про це вона розповіла на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Актриса повідомила, що з’явилися чутки про висунення її кандидатури на вибори голови Івано-Франківська від партії “Слуга народу”.

“Шановні франківці! До мене дійшли певні чутки, що начебто мене делегують від політичної сили “слуга народу” ))) що мене здивувало???!! на посаду мера… Івано-Франківська))) якоюсь соціологічною компанією, яка моніторить грандіозний і політичний фон..” – написала Ірма Вітовська.

Вона підкреслила, що не вела переговорів ні з однією політичною силою з цього приводу і назвала все що відбувається – провокацією.

“Ніхто не обговорював зі мною таку ймовірність))) Ні одна політична сила не робила певних пропозицій!!! Це нісенітниця… чи провокація!” – додала артистка.

До слова, за найкращу жіночу роль: франківчанка Ірма Вітовська отримала Національну кінопремію “Золота дзиґа”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Актриса з Івано-Франківська Ірма Вітовська запропонувала владі одружитися із країною. ВІДЕО

Публікація “Я не йду ні в мери, ні в сери”: Вітовська спростувала чутки про участь у виборах очільника Франківська запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Заслужена артистка України Ірма Вітовська спростувала чутки про участь у виборах мера Франківська. Про це вона розповіла на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Актриса повідомила, що з’явилися чутки про висунення її кандидатури на вибори голови Івано-Франківська від партії “Слуга народу”. “Шановні франківці! До мене дійшли певні чутки, що начебто мене делегують від політичної сили […]

Публікація “Я не йду ні в мери, ні в сери”: Вітовська спростувала чутки про участь у виборах очільника Франківська запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.