“WorkStory”: двоє прикарпатців стали дипломантами Міжнародного конкурсу

Оприлюднили імена фіналістів усіх номінацій Міжнародного літературного конкурсу есе і новел “WorkStory: робота у фокусі літератури”.

Новели та есе переможців будуть опубліковані в Чикаго та в літературних виданнях України, пише WestNews з посиланням на Буквоїд.

Серед конкурсантів, які увійшли до шортлиста та чиї твори будуть опубліковані у збірках, є двоє літераторів з Франківщини.

Переможців у номінаціях «Есе» або «Новела» визначали журі — відомі письменники, редактори та літературознавці: Любко Дереш, Олег Соловей, Надія Гуменюк-Лис, Ольга Руда, Володимир Погорецький, Валентина Семеняк, Юлія Бережко-Камінська, Ольга Сухомлин (Ольхова). Для 15–18-річних учасників ці ж номінації винесені в окрему вікову категорію, яку взяла під опіку Київська Мала Академія Наук та «Litosvita». Оцінювали твори юних авторів програмна директорка «Litosvita» Світлана Привалова та директорка Київської Малої Академії Наук Ірина Поліщук.

У номінації «Есе» журі виділили 16 авторів, які стали дипломантами конкурсу і чиї твори увійдуть до колективної збірки. Серед них Євгенія Юрас з міста Калуша.

У номінації «Новели» серед переможців Вікторія Біла з Івано-Франківська.

Конкурс «WorkStory» організатори ініціювали наприкінці минулого року, аби не лише підтримати творчу молодь, а й привернути увагу до одних із найбільш значимих аспектів людського життя — роботи, безробіття, трудової міграції. На заклик розповісти свою історію відгукнулося понад 200 авторів із 16 країн світу, серед яких Канада, США, Данія, Грузія, Ізраїль, Туреччина, Іспанія, Чехія, Польща, Литва, Португалія, Італія, ОАЕ та ін.

Головними персонажами творів виступають священники, поліціянти, педагоги й діячі культури, лікарі, гіди, журналісти, офіціанти, кондитери, редактори, рекрутери, ріелтори, різноробочі, студенти, шукачі роботи, трудові мігранти. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коломияни розробили незвичний проєкт «Нова бібліотека». ВІДЕО

Публікація “WorkStory”: двоє прикарпатців стали дипломантами Міжнародного конкурсу запозичена із ресурсу WestNews.

Оприлюднили імена фіналістів усіх номінацій Міжнародного літературного конкурсу есе і новел “WorkStory: робота у фокусі літератури”. Новели та есе переможців будуть опубліковані в Чикаго та в літературних виданнях України, пише WestNews з посиланням на Буквоїд. Серед конкурсантів, які увійшли до шортлиста та чиї твори будуть опубліковані у збірках, є двоє літераторів з Франківщини. Переможців у номінаціях «Есе» або «Новела» визначали журі — відомі письменники, редактори та літературознавці: Любко Дереш, Олег Соловей, Надія Гуменюк-Лис, Ольга Руда, Володимир Погорецький, Валентина Семеняк, Юлія Бережко-Камінська, Ольга Сухомлин (Ольхова). Для 15–18-річних учасників ці ж номінації винесені в окрему вікову категорію, яку взяла під опіку Київська Мала Академія Наук та «Litosvita». Оцінювали твори юних авторів програмна директорка «Litosvita» Світлана Привалова та директорка Київської Малої Академії Наук Ірина Поліщук. […]

Публікація “WorkStory”: двоє прикарпатців стали дипломантами Міжнародного конкурсу запозичена із ресурсу WestNews.