“Вбив і викинув з четвертого поверху”: поліція затримала підозрюваного у вбивстві 22-річної дівчини

“Вбив і викинув з четвертого поверху”: поліція затримала підозрюваного у вбивстві 22-річної дівчини.


Шість ножових поранень отримала 22-річна дівчина, після чого її тіло викинули з балкону. Поліція встановила особу підозрюваного і його місцеперебування. Це – житель Лановецького району. Хлопцю 19 років.

Про це повідомляє “Номер один”.
Ця подія вчора шокувала усіх тернополян. На місці де було знайдено тіло працювали правоохоронці, слідчі, криміналісти. Завдяки їх злагодженим діям, за декілька годин особу орендаря квартири, в якій і сталася трагедія, було встановлено.
Підозрюваний розповів, що познайомився із дівчиною лише за декілька годин до вбивства. Під час розмови між ними виник конфлікт, у результаті якого чоловік почав завдавати знайомій удари ножем. Потім тіло дівчини він виніс на балкон, де воно пролежало до ночі, а вранці викинув на вулицю. Речі хлопець виніс на смітник біля будинку. У квартирі прибрав та утік.

“Вбив і викинув з четвертого поверху”: поліція затримала підозрюваного у вбивстві 22-річної дівчини. Шість ножових поранень отримала 22-річна дівчина, після чого її тіло викинули з балкону. Поліція встановила особу підозрюваного і його місцеперебування. Це – житель Лановецького району. Хлопцю 19 років. Про це повідомляє “Номер один”. Ця подія вчора шокувала усіх тернополян. На місці де було знайдено тіло працювали правоохоронці, слідчі, криміналісти. Завдяки їх злагодженим діям, за декілька годин особу орендаря квартири, в якій і сталася трагедія, було встановлено. Підозрюваний розповів, що познайомився із дівчиною лише за декілька годин до вбивства. Під час розмови між ними виник конфлікт, у результаті якого чоловік почав завдавати знайомій удари ножем. Потім тіло дівчини він виніс на балкон, де воно пролежало до ночі, а