“В зал суду привела адвоката”: шокуюча заява матері підозрюваного у звірячому вбивстві 11-річної Дарини Лук’яненко (відео)

Марія Тарасова, мати вбивці 11-річної Даринки Лук’яненко, просила волонтерів допомогти знайти адвоката її синові.

Про це в ефірі програми “Говорить Україна” розповіла волонтер, яка займалася пошуками дівчинки, Еліна Черкай.

Волонтерка повідомила, що Марія Тарасова ще до останнього обшуку, коли знайшли тіло Дар’ї, заявила, що її сина “незаконно пресують”. Вона просила волонтерів допомогти знайти адвоката її синові.

“Коли таке сталося (знайшли тіло дитини), вона пішла відкривати свій ларьок на ринку. Я б на колінах повзла просити вибачення у всіх. В інтерв’ю вона говорила, що відмовляється від свого сина і захищати не буде, але в зал суду вона привела адвоката”, – розповіла волонтер.

Також Черкай вважає, хтось із батьків підозрюваного Тарасова може бути причетний до вбивства дівчинки, можливо вся сім’я.

 

 

Марія Тарасова, мати вбивці 11-річної Даринки Лук’яненко, просила волонтерів допомогти знайти адвоката її синові. Про це в ефірі програми “Говорить Україна” розповіла волонтер, яка займалася пошуками дівчинки, Еліна Черкай. Волонтерка повідомила, що Марія Тарасова ще до останнього обшуку, коли знайшли тіло Дар’ї, заявила, що її сина “незаконно пресують”. Вона просила волонтерів допомогти знайти адвоката її синові. “Коли таке сталося (знайшли тіло дитини), вона пішла відкривати свій ларьок на ринку. Я б на колінах повзла просити вибачення у всіх. В інтерв’ю вона говорила, що відмовляється від свого сина і захищати не буде, але в зал суду вона привела адвоката”, – розповіла волонтер. Також Черкай вважає, хтось із батьків підозрюваного Тарасова може бути причетний до вбивства дівчинки, можливо вся сім’я.