“В мене є антитіла”, – Марцінків показав, як лікують хворих на коронавірус в перинатальному центрі (відео)

У Чернівцях три міські лікарні зможуть одночасно лікувати 170 хворих на  коронавірус » Чернівецький промінь | Новини. Буковина. Чернівці

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прийшов з перевіркою до Івано-Франківського перинатального центру, щоб подивитись, лікують хворих на COVID-19.

Корпус перинатального центру в Івано-Франківську переобладнали під лікування легкої та середньої форми коронавірусних хворих.

“Я в перинатальному центрі нашому міському – окремо стоячій будівлі, де від безвиході ми почали приймати хворих на ковід. Відповідно, зараз 2-3 поверх забезпечений, є пацієнти. Але є вільні місця”, – відзначив Руслан Марцінків.

Загалом тут перебуває 136 хворих ще є 35 вільних місць. До корпусу веде окремий вхід. Міський голова поспілкувався з пацієнтами. Розпитав про лікування та харчування в медзакладі.

“В мене є антитіла, так, що я не боюся. Я переніс на ногах, навіть не помітив. В кожного по-різному. Взяли кров і все”, – додав міський голова.

 

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прийшов з перевіркою до Івано-Франківського перинатального центру, щоб подивитись, лікують хворих на COVID-19. Корпус перинатального центру в Івано-Франківську переобладнали під лікування легкої та середньої форми коронавірусних хворих. “Я в перинатальному центрі нашому міському – окремо стоячій будівлі, де від безвиході ми почали приймати хворих на ковід. Відповідно, зараз 2-3 поверх […]