“Спалила сукню за годину до приходу клієнта” – франківська кравчиня про будні професії

Щороку 28 лютого відзначають Всесвітній день кравця. Здається, ніби це звична і досить проста професія, однак і тут є свої нюанси. Ще сотні років тому кравців поважали та саме завдяки їм створювались прекрасні образи вельмож.
WestNews завітав у гості до пані Марії з Івано-Франківська, щоб вивідати всі тонкощі та секрети роботи. Чи все так просто, як здається на перший погляд?

Скільки років і де потрібно вчитись на кравця?

– Я закінчила Центр професійно-технічної освіти №1 (сучасна назва). На кравця верхнього одягу 5-го розряду вчилась 4 роки. Зараз там також вчать кравців, але ще є багато додаткових курсів, де вас поверхнево навчать шити класичні вироби.

Чому поверхнево?

– Дуже часто пересікаюсь з теперішніми випускниками і можу оцінити їхній рівень знань та вмінь. Нас вчили шити абсолютно все, а ще, завдяки хорошій майстровій, ми вчились шити те, чого не було в програмі. А про випускників курсів взагалі мовчу. Подумайте самі: як реально за місяць занять кілька разів в тиждень розказати те, чого вчать кожного дня 4 роки?

Працювали за професією?

– Так, після закінчення влаштувалась у Богородчани на фабрику, яка співпрацювала з Нідерландами, працювала там 2 роки. Ми працювали тиждень через тиждень, робоча зміна починалась о 8 ранку, а закінчувалась о 10 вечора. Було лише по пів години перерви на обід і вечерю. І так цілий тиждень: о 1 лягаєш, а на 7 ранку вже маєш бути на вокзалі, щоб автобус відвіз у Богородчани. А весь наступний “відходиш” від попереднього, а там вже новий робочий тиждень не за горами.

І напевно за таку складну роботу багато платили?

– Платили, але тим, що ми шили. То були важкі 90-ті, можна було вгадати якою буде твоя зарплата цього місяця: шиєш штани – то скоро отримаєш їх замість грошей. Потім вже платили сервізами, а згодом я одружилась і почала займатись приватними замовленнями. Це і роблю досі, такий вид роботи мені подобається найбільше.

Так працювати краще, ніж на роботі?

– Звичайно, я сама собі керівник. Люди, які до мене звертаються, ставляться з повагою, питають поради. А головне – ти завжди розвиваєшся і вчишся шити щось нове. Є ті, які кажуть “ну зроби так, як я люблю, ти ж знаєш”.

Що саме ви вмієте шити і що найбільше любите?

– Я вмію абсолютно все, від нижньої білизни до верхнього одягу. Один період активно шила весільні сукні і працювала в салоні. Зараз співпрацюю з найпопулярнішими брендами одягу у етно-стилі в Івано-Франківську. Але ніколи не зупиняюсь на досягнутому, завжди рада, коли клієнти пропонують зробити щось незвичне. Найбільше задоволення приносить пошиття верхнього одягу.

Бувало, що хтось був не задоволеним?

– Ніколи, навпаки, мої клієнти кажуть, що в мене золоті руки. Я дуже критично ставлюсь до своїх робіт і стараюсь ідеально посадити виріб по фігурі. Трапляється, що переробляю по кілька разів, але не заспокоюсь, поки не зроблю все ідеально.

А чи були ті, кому ви відмовляли?

– Я відмовляю тим, хто хоче чогось надзвичайного: пошити виріб за дуже короткий термін з мінімальною кількістю примірок, дивується ціні і каже, що це коштує набагато менше. Наприклад, звертається людина до мене, щоб переробити якусь річ, я кажу ціну, а потім чую “та я ж її на секонді купив за 30 гривень, а ви хочете в два рази дорожче, щоб звузити мені тут”. Часто люди не розуміють, що щоб забрати кілька см мені потрібно розпороти і потім знову зшити річ майже повністю.

Які казуси ставались під час роботи?

– Траплялось таке, що ми обговорюємо всі деталі, а на першій примірці людина розчарована, бо вона уявляла це собі не так. Важко працювати з вагітними, їхнє тіло змінюється по днях. Приходить така жінка на останню примірку, а виріб не застібається. І я сідаю переробляти його мінімум втретє, бо робила це після кожної попередньої примірки. Або за годину до віддачі замовлення я палила праскою сукню. Уявляєте, чорна діра збоку на готовій сукні, яку завтра мають одягнути, а додаткового шматка тканини вже немає. Пам’ятаю, дуже нервувала, пощастило, що це було збоку і я просто звузила сукню. Клієнтка одягнула і каже “я хотіла вас попросити звузити мені ще трохи, як ви здогадались?”. Того разу мене підвела неякісна праска у салоні, в якому я працювала тоді.

Чому колись дуже часто звертались за послугами кравців, а зараз це рідкість?

– Тому, що дуже зросла вартість матеріалів. Простіше купити готовий виріб, а не витрачатись на тканину, фурнітуру і чекати на пошиття. Однак немає нічого кращого за річ, яку пошили ідеально під твої параметри.

То ви не купуєте собі речі?

– Чоботар без чобіт – то про мене, іноді бракує часу, щоб зашити дірку в мішковині кишені у своєму пальті. Але вгодити мені дуже важко, як правило всі куплені речі я переробляю, бо мені не подобається як це сидить на мені. А криві шви та не оброблені краї це взагалі верх “халяви”…

Як вплинула ваша робота на життя?

– Я зустрічаю всіх “за одягом”. В автобусі помічаю криві шви на кишенях, не рівні лацкани на пальті, неправильно викроєні речі. Навіть коли дивлюсь новини помічаю різні “косяки”. Так і живу

Розмовляла Тетяна Колибаб’юк

Публікація “Спалила сукню за годину до приходу клієнта” – франківська кравчиня про будні професії запозичена із ресурсу WestNews.

Щороку 28 лютого відзначають Всесвітній день кравця. Здається, ніби це звична і досить проста професія, однак і тут є свої нюанси. Ще сотні років тому кравців поважали та саме завдяки їм створювались прекрасні образи вельмож.WestNews завітав у гості до пані Марії з Івано-Франківська, щоб вивідати всі тонкощі та секрети роботи. Чи все так просто, як здається на перший погляд? Скільки років і де потрібно вчитись на кравця? – Я закінчила Центр професійно-технічної освіти №1 (сучасна назва). На кравця верхнього одягу 5-го розряду вчилась 4 роки. Зараз там також вчать кравців, але ще є багато додаткових курсів, де вас поверхнево навчать шити класичні вироби. Чому поверхнево? – Дуже часто пересікаюсь з теперішніми випускниками і можу оцінити їхній рівень знань та вмінь. […]

Публікація “Спалила сукню за годину до приходу клієнта” – франківська кравчиня про будні професії запозичена із ресурсу WestNews.