“Ой, мамо, на свята”: КAZKA яскраво привітала Івано-Франківськ з днем народження. ФОТО

Після світового туру співачка KAZKA повернулася в Україну, відігравши концерт на головній сцені святкування Дня міст Івано-Франківська та фестивалю «Карпатський простір», інформує WestNews.

На концерт популярного українського гурту зібралися не тільки франківці, а й гості з усіх куточків Прикарпаття та Західної України. Насолодитися відомими хітами  “Плакала” та “Свята” завітали й іноземні представники.

На виступі вокалістка Олександра Заріцька, сопілкар Дмитро Мазуряк та мультиінструменталіст Микита Будаш виконали треки з другого студійного альбому, що вийшов в кінці 2018 року, а також добре знайомі хіти з дебютного синглу.
Публіка була у захваті від концерту. Танцювали та співали улюблені пісні гурту “KAZKA” ще довго вже навіть після виступу гурту. Своїми емоціями від концерту люди ділилися у соцмережах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фантастичні “The HARDKISS”підірвали День міста Івано-Франківська неймовірним драйвом. ФОТО/ВІДЕО

Публікація “Ой, мамо, на свята”: КAZKA яскраво привітала Івано-Франківськ з днем народження. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Після світового туру співачка KAZKA повернулася в Україну, відігравши концерт на головній сцені святкування Дня міст Івано-Франківська та фестивалю «Карпатський простір», інформує WestNews. На концерт популярного українського гурту зібралися не тільки франківці, а й гості з усіх куточків Прикарпаття та Західної України. Насолодитися відомими хітами  “Плакала” та “Свята” завітали й іноземні представники. На виступі вокалістка Олександра […]

Публікація “Ой, мамо, на свята”: КAZKA яскраво привітала Івано-Франківськ з днем народження. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.