“Мистецький храм”: організатори розповіли про особливості цьогорічного благодійного дитячого фестивалю. ФОТО/ВІДЕО

У неділю, 22 грудня, в редакції інтернет-сайту WestNews відбулася пресконференцію з нагоди проведення в Івано-Франківську 12-го Міжнародного благодійного дитячого фестивалю «Мистецький храм».

Основною метою фестивалю є виявлення, розкриття та подальша підтримка розвитку таланту дітей із соціально-незахищених категорій, надання їм можливості виявити свою індивідуальність, показати її широкому загалу та допомогти дітям краще пізнати себе. Вік учасників фестивалю від 6 до 18 років.

«Мистецький храм» – це один з небагатьох фестивалів, які проводяться в Україні, де учасники не платять жодних грошових внесків. А навпаки, Оргкомітет забезпечує всіх конкурсантів безкоштовним проживанням і харчуванням, а також в рамках фестивалю організовує різні культурні програми для його учасників», – розповіла Віце-президент Благодійного фонду “Мистецький храм” Уляна Мандзюк.

З кожним роком рівень фестивалю стає все вищим, а географія «Мистецького храму» розширюється.

«В нас є два жанри: вокальне та музичне мистецтва. Найбільше, звичайно ж, вокалістів. В нас представлена вся Україна – від 16 до 20 областей. Стараємося набирати переважно з інших регіонів. Наших дітей, прикарпатських, майже немає. Хоча минулого року наша франківчанка виборола «Гра-прі» фестивалю», – наголосив Президент фонду, співак та композитор, народний артист України Ярослав Борута.

Цього року масштабний захід відбувається в обласному центрі Прикарпаття 21 та 22 грудня. Зокрема, в суботу відбувся відбірковий тур, а сьогодні, о 16-й годині, відбудеться «Великий гала-концерт».

«Фестиваль зазвичай триває два дні. В цьому році ми зробили вперше так, що діти мають змогу змагатися на повноцінній сцені. Ми знайшли такий в нас, в Івано-Франківську, шикарний зал, який від нас ховали. Це колишній радіозавод, на 700 місць, який зараз переданий ПНУ. Саме в цьому залі ми вперше провели «Галицький шлягер», і дитячий, і дорослий», – розповів Ярослав Борута.Детальніше, дивіться у відеотрансляції WestNews з пресконференції:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У палаці Потоцьких з’явилась різдвяна шопка в стилі орігамі. ФОТО

Публікація “Мистецький храм”: організатори розповіли про особливості цьогорічного благодійного дитячого фестивалю. ФОТО/ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

У неділю, 22 грудня, в редакції інтернет-сайту WestNews відбулася пресконференцію з нагоди проведення в Івано-Франківську 12-го Міжнародного благодійного дитячого фестивалю «Мистецький храм». Основною метою фестивалю є виявлення, розкриття та подальша підтримка розвитку таланту дітей із соціально-незахищених категорій, надання їм можливості виявити свою індивідуальність, показати її широкому загалу та допомогти дітям краще пізнати себе. Вік учасників […]

Публікація “Мистецький храм”: організатори розповіли про особливості цьогорічного благодійного дитячого фестивалю. ФОТО/ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.