“Ми не бачимо підстав для загальнодержавного локдауну”, – секретар РНБО

Станом на сьогодні передумов для того, щоб запроваджувати в Україні загальнодержавний локдаун у зв’язку з поширенням COVID-19, немає.

Про це секретар РНБО Олексій Данілов заявив в інтерв’ю РБК-Україна, відповідаючи на питання, чи доведеться в Україні запроваджувати загальнодержавний локдаун.

«Ми поки що не бачимо того, що локдаун запроваджуватиметься. Територіально будуть певні обмеження. Володимир Олександрович (Зеленський – ред.) щопонеділка проводить великий селектор з цього питання. Там, повірте, безсторонні розмови відбуваються, без сорому в виразах. Тому що дуже багато хто дійсно не допрацьовує в цьому питанні. Але ще раз кажу, відповідальність громадян за своє життя і здоров’я повинна бути зведена в абсолют. І це стосується не лише COVID, ми можемо масу наводити прикладів.

Відповідаючи на питання, чи є прогнози, коли закінчиться пандемія, Данілов зазначив: «Світ вважає, що вона закінчиться ближче до наступного літа. Є питання, які штами з’являтимуться, і як це все відбуватиметься».

Читайте також: Ще дві області України переходять у “червону” зону

The post “Ми не бачимо підстав для загальнодержавного локдауну”, – секретар РНБО appeared first on Галицький Кореспондент.

Станом на сьогодні передумов для того, щоб запроваджувати в Україні загальнодержавний локдаун у зв’язку з поширенням COVID-19, немає. Про це секретар РНБО Олексій Данілов заявив в інтерв’ю РБК-Україна, відповідаючи на питання, чи доведеться в Україні запроваджувати загальнодержавний локдаун. «Ми поки що не бачимо того, що локдаун запроваджуватиметься. Територіально будуть певні обмеження. Володимир Олександрович (Зеленський – ред.) щопонеділка

The post “Ми не бачимо підстав для загальнодержавного локдауну”, – секретар РНБО appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: